Piątek trzynastego to dobry moment, aby przypomnieć o nadchodzącej premierze 2. sezonu Stranger Things. Netflix udostępnił właśnie nowy oficjalny zwiastun zapowiadający hitową serię.

Nowa zapowiedź Stranger Things to finalny zwiastun 2. sezonu serialu. Akcja nowych odcinków będzie rozgrywać się w 1984 roku. Znani bohaterowie powrócą. Powoli udało im się uporać ze strasznymi wydarzeniami z przeszłości, ale całe zło nie minęło. Zresztą nowe wydarzenia będą też źródłem nowych problemów. Główne postaci będą musiały poradzić sobie z pokłosiem tego, co się ostatnio zdarzyło, ale także walczyć z nowymi potworami i demonami.

2. sezon Stranger Things zadebiutuje w serwisie Netflix już 27 października.

Nowy sezon serialu liczyć będzie dziewięć odcinków. Wszystkie zobaczymy już za dwa tygodnie na platformie VOD.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Sense8 wraca na Netfliksa. Znamy datę premiery pełnometrażowego filmu

Sense8 stworzone przez siostry Wachowskie wraz z J. Michaelem Straczynskim było jednym z największych pozytywnych zaskoczeń w ofercie Netfliksa. Serial łączący science fiction z feel good story był chwalony za ciekawych bohaterów i kreatywne podejście do tematu. Mimo to Netflix zdecydował się na jego skasowanie po drugim sezonie. Naciski fanów sprawiły, że zapowiedziano film, który … Continued

News/Seriale 24.04.2018

Dołącz do dyskusji (5)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...