Pełną parą ruszyła maszyna promocyjna najnowszego filmu o superbohaterach Marvela. W jednym z najnowszych materiałów Cate Blanchett opowiada o swojej roli w Thor: Ragnarok.

Film zadebiutuje w polskich kinach 25 października, ale w Hollywood odbyła się właśnie uroczysta premiera produkcji. Obok splendoru i czerwonych dywanów w Sieci zaczęły pojawiać się nowe materiały promocyjne. Niektóre zawierają nagrania z planu i wypowiedzi aktorów, a inne są pełnoprawnymi zwiastunami produkcji.

W materiale umieszczonym na kanale Marvel Polska możemy usłyszeć kilka słów na temat Heli, która będzie główną antagonistką w zbliżającym się filmie. W mroczną boginię śmierci wcieliła się Cate Blanchett, która w materiale opowiada krótko o swojej roli.

Najbardziej podobały mi się sceny, w których muszę kogoś złoić. Bomba. Nie trzeba nic gadać, tylko topór w grdykę i do domu – mówi aktorka.

Obok wspomnianej zapowiedzi pojawił się również materiał, w którym możemy posłuchać m. in. Chrisa Hemswortha i zobaczyć kilka krótkich ujęć z planu.

Wśród licznych przecieków, które pojawiają się przy okazji zbliżającej się premiery, warto wymienić słowa Marka Ruffalo, który wspomniał, że postać Hulka ma spore szanse pojawić się w kolejnych filmach Marvela. Zielony potwór może wystąpić w Avengers 3 i 4. Wygląda na to, że wątek Hulka ma być wpleciony w fabuły wspomnianych filmów i będzie konsekwentnie rozwijany wraz z każdym kolejnym obrazem.

Thor: Ragnarok pojawi się w polskich kinach już 25 października. W tytułową postać wcieli się Chris Hemsworth, a u jego boku pojawi się między innymi Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson. Obraz wyreżyserował Taika Waititi, a  za scenariusz odpowiadają m. in.  Craig Kyle i Christopher Yost.

Pierwsze opinie sugerują, że Thor: Ragnarok jest obrazem udanym. Najczęściej wymienianą zaletą był humor filmu. Wygląda więc na to, że zwiastuny nie kłamały i czeka nas spora porcja przyzwoitej rozrywki.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...