Długo oczekiwany zwiastun Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi w końcu zadebiutował w sieci. Materiał reklamowy jest o wiele ciekawszy od pierwszego trailera, ale muszę was ostrzec – część widzów może poczuć, że znajdują się w nim lekkie spoilery.

Zwiastun Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi został wyemitowany w środku nocy polskiego czasu, w przerwie między rozgrywkami sportowymi na amerykańskim kontynencie. Materiał reklamowy trwa dwie i pół minuty, a jego debiut poprzedziła premiera naprawdę dobrego plakatu, który powinien zawinąć w pokoju każdego geeka. Carrie Fisher (generał Leia Organa) wygląda na nim niesamowicie.

Zwiastun Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi pokazuje akcję bezpośrednio po zakończeniu Przebudzenia Mocy.

Rey stara się opanować Moc pod okiem Luke’a Skywalkera. Kylo Ren kończy swój trening u boku tajemniczego lidera Najwyższego Porządku. Finn rozpoczyna kolejną misję po stronie Ruchu Oporu, a Poe Dameron jak zwykle nie może rozstać się z kosmicznymi myśliwcami. To wszystko widzieliśmy już wcześniej. Zwiastun Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi obfituje jednak w masę, MASĘ zupełnie nowych scen. Część z nich jest niezwykle zaskakująca:

Bardzo ciekawy wydaje się zwłaszcza wątek relacji Luke – Rey. Skywalker wcale nie będzie idealnym mentorem. Wręcz przeciwnie – wygląda na to, że samozwańczy mistrz Jedi odtrąci swoją nową protegowaną. Będzie chciał to wykorzystać Kylo Ren, który wyciągnie pomocną dłoń wobec głównej bohaterki. Dosłownie i w przenośni. Będąc przy Rey, ta najprawdopodobniej stanie oko w oko z samym liderem Najwyższego Porządku. Przynajmniej tak interpretuję jedną ze scen zwiastuna.

Wielu fanów Gwiezdnych wojen na pewno już sobie ostrzy zęby na pojedynek Finna z Kapitan Phasmą. Z kolei Kylo Ren po raz kolejny będzie miał możliwość uśmiercenia członka swojej rodziny. Tym razem padnie na matkę – generał Leię – która najprawdopodobniej bierze udział w kosmicznej bitwie przeciwko Najwyższemu Porządkowi.

Teksty, które musisz przeczytać:

Nie żyje pierwszy Darth Vader – David Prowse. Kulisy powstania oryginalnej trylogii są pełne ciekawych historii z jego udziałem

W dniu 28 listopada zmarł jeden z najważniejszych, ale też budzących największe kontrowersje aktorów znanych z oryginalnej trylogii „Star Wars”. David Prowse jako pierwszy wcielił się w postać Anakina Skywalkera/Dartha Vadera, ale bynajmniej nie jako jedyny. Kulisy powstania Mrocznego Lorda Sith to zresztą niezwykle ciekawa opowieść.

Artykuł/Film 29.11.2020

Dołącz do dyskusji (7)

80 odpowiedzi na “Jest już nowy zwiastun Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi!”

  1. Końcówka to ewidentna manipulacja typowa dla zwiastunów. Trzeba być lekko opóźnionym aby sądzić, że przedstawia realną scenę pomiędzy Rey a Kylo.

  2. Myślę, że to wyciąganie dłoni Kylo do Rey to tak naprawdę tylko kwestia montażu twórców, którzy trolują fanów, tak naprawdę to pewnie będą odrębne sceny.
    Może to w ogóle jakaś scena z przeszłości Kylo? Zwróćcie uwagę na bliznę :)

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...