Trzeba się spieszyć! Ruszyła przedsprzedaż biletów na film Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

News/Film 10.10.2017
Trzeba się spieszyć! Ruszyła przedsprzedaż biletów na film Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Do premiery filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zostały zaledwie dwa miesiące. Ale już dzisiaj można rezerwować miejsca, aby w połowie grudnia cieszyć się seansem. 

Niewiele jest filmowych serii, które budzą takie emocje. Zapowiedzi, zwiastuny, przecieki z planu – fani są spragnieni wszystkiego, co może rzucić nowe światło na zbliżające się widowisko. Kilka godzin temu wylądował zwiastun 8. części Gwiezdnych wojen. Przy okazji kina rozpoczęły już przedsprzedaż biletów na premierę, która będzie miała miejsce już za dwa miesiące.

Premiera filmu zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Ale już dzisiaj na stronach sieci kin HeliosMultikino i Cinema City można zakupić bilety na seans. Pierwsze pokazy odbędą się już 13 grudnia i należy się spieszyć, bo miejsca zajmowane są w bardzo szybkim tempie. Film można zobaczyć w wersji z napisami i dubbingiem. Dostępne są seanse 2D i 3D.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi to ósma część opowieści o rycerzach Jedi, którzy muszą stawić czoła ciemnej stronie Mocy. Niedawno na ekranach kin mogliśmy oglądać Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, a dwa lata temu premierę miała siódma część cyklu pt. Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Harrison Ford powinien być dumny. Recenzja Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Han Solo nie zawsze był pewnym siebie łajdakiem parającym się przemytem. Disney opowiedział o jego losach, zanim trafił do kantyny na Tatooine, w której zgodził się przetransportować starca, młodzieńca i dwa droidy (bez żadnych pytań) na Alderaan. Tylko czy faktycznie Han Solo. Gwiezdne wojny – historie to opowieść, której potrzebowaliśmy?

Recenzje/Film 18.05.2018

Dołącz do dyskusji (11)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement