Helios rozkręca się na dobre. Otwarcie nowego sezonu Belfra zobaczysz na wielkim ekranie

News/Seriale 10.10.2017
Helios rozkręca się na dobre. Otwarcie nowego sezonu Belfra zobaczysz na wielkim ekranie

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że w Heliosie na wielkim ekranie zobaczymy otwarcie serialu Wataha 2. Teraz okazuje się, że w kinie obejrzymy także pierwszy odcinek 2. sezonu Belfra. 

Podoba mi się ta idea, by móc oglądać seriale w kinie. Choć nie słyszałam o tym, aby w Polsce emitowano co tydzień całe sezony produkcji telewizyjnych, to i tak zobaczenie choć jednego odcinka na wielkim ekranie jest miłym doświadczeniem. Helios ostatnio kontynuuje swój pomysł, który sprawdził się przy Grze o tron, i kolejny serial obejrzymy dzięki tej sieci w kinie. Tym razem chodzi o otwarcie 2. sezonu Belfra.

22 października w dniu premiery Belfra 2 w Heliosie obejrzymy pierwszy odcinek nowego sezonu.

Nowy Belfer w Heliosie! Najbardziej popularny serial CANAL+ powraca. Pierwszy odcinek 2. sezonu obejrzysz w naszym…

Julkaissut Helios Polska 9. lokakuuta 2017

Seans serialu produkcji Canal+ odbędzie się we wszystkich kinach sieci o godz. 20:30. Kina Helios znajdują się m. in. w takich miastach jak Kielce, Gdańsk, Wrocław czy Bielsko-Biała.Wstęp na to wydarzenie będzie biletowany i tym razem za te bilety trzeba zapłacić.

Belfer w kinie – ile to kosztuje?

Cena jednego biletu to koszt 20 zł. Miejsc nie można rezerwować, a od razu trzeba wykupić wejściówkę.

Ci z was, którzy nie wybiorą się do kina, będą mogli obejrzeć otwarcie 2. sezonu Belfra w Canal+. W stacji telewizyjnej nowy odcinek serialu zostanie wyemitowany 22 października o godz. 21:30. Już teraz możecie przeczytać naszą recenzję pierwszego odcinka Belfra 2,a także zobaczyć nasz materiał z planu serialu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...