Szybcy i wściekli 9 przesunięci. Tyrese Gibson wściekły na Dwayne’a Johnsona

News/Film 06.10.2017
Szybcy i wściekli 9 przesunięci. Tyrese Gibson wściekły na Dwayne’a Johnsona

Szybcy i wściekli 9 przesunięci. Tyrese Gibson wściekły na Dwayne’a Johnsona

Wszystko zostaje w rodzinie? Nie w tym przypadku. Najbardziej dochodowa hollywoodzka familia, czyli bohaterowie serii Fast and Furious, kłócą się za pomocą platform społecznościowych. Tyrese Gibson jest wściekły na Dwayne’a Johnsona, a w powietrzu śmierdzi grubą amatorszczyzną.

Tyrese Gibson opublikował w serwisie Instagram pełen emocji wpis. Czarnoskóry aktor znany z serii pełnej samochodów i wybuchów żali się na przesunięcie premiery filmu Szybcy i wściekli 9. Tytuł był początkowo zaplanowany na 2019 rok. W jego miejsce wskoczył jednak spin-off serii, w którym występuje jedynie Dwayne „The Rock” Johnson oraz Jason Statham. Męski duet dostanie całą uwagę wytwórni Universal, kosztem dziewiątych Szybkich i wściekłych, przesuniętych na 2020 rok.

Tyrese Gibson zdecydowanie nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw.

Aktor dał upust swoim emocjom na platformie społecznościowej Instagram. Tam napisał (tłumaczenie redakcyjne):

Gratulacje dla Rocka oraz jego szwagra Hirama Garcii ze studia Seven Bucks Productions. Udało się wam sprawić, że Szybcy i wściekli są teraz opowieścią o TOBIE. Nie będę usuwał tego wpisu. Nawet, jeżeli do mnie zadzwonią. Do widzenia wszystkim, widzimy się w 2020 roku. #FastFamily, co nie? Nie… tutaj chodzi tylko o #TeamDwayne. Ciekawe czy te trzy lata będą warte czekania. W międzyczasie dostaniemy kolejny Słoneczny Patrol (gra w nim Dwayne Johnson – red.).

Nie trzeba być specjalistą od PR-u aby wiedzieć, że Tyrese Gibson zachował się niezwykle nieprofesjonalnie. Przesunięcie terminu premiery kasowego hitu, w którym jest jedną z gwiazd, to materia załatwiana w biurach wytwórni filmowych. Aktor nie jest jednak pierwszą osobą z obsady Szybkich i wściekłych, która ma jakieś „ale” do Dwayne’a Johnsona. Wcześniej w konflikt z Rockiem wszedł Vin Disel.

Sytuacja wydaje się na tyle niepoważna i nieprofesjonalna, że zastanawiam się nad możliwością celowej ustawki.

Szybcy i wściekli to obok Gwiezdnych wojen i Parku Jurajskiego jedna z najbardziej dochodowych marek współczesnego kina. Seria jest prawdziwą kopalnią złota dla wytwórni Universal. Nie chce mi się wierzyć, że uczestnicy tak ważnego i dochodowego projektu mogą sobie pozwolić na amatorską samowolkę w mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do Vina Disela czy Dwayne’a Johnsona, Tyrese Gibson nie ma silnie ugruntowanej pozycji w branży filmowej. Robienie problemów wytwórni Universal może się zwrócić przeciwko niemu samemu.

Dlatego zastanawiam się, czy konflikty między aktorami nie są sterowane oraz pompowane na siłę. To przecież doskonała reklama dla marki. Szum na platformach społecznościowych to świetny nośnik dla dwóch produktów, które zadebiutują w 2019 oraz 2020 roku. Do tego czasu scenariusz „konfliktu w rodzinie” można rozpisać na wiele efektownych aktów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Obudźcie mnie w 2021 roku. Lista filmów, które musiały przenieść swoje premiery w związku z pandemią

Jak wspominałem jakiś czas temu, nie ma szans na filmowe lato 2020. Właściwie wszystkie duże premiery filmowe zostały przeniesione albo na jesień tego roku, albo na rok 2021. Wiele filmów, które miało mieć premiery za rok też zapewne czeka zmiana daty premiery ze względu na zatrzymanie produkcji w związku z koronawirusem. Postanowiłem przyjrzeć się temu, … Continued

Top/Film 06.04.2020

Dołącz do dyskusji (8)

11 odpowiedzi na “Szybcy i wściekli 9 przesunięci. Tyrese Gibson wściekły na Dwayne’a Johnsona”

  1. Podobno Szybcy i Wściekli 9 mają się w większości rozgrywać na orbicie. Astronauci zagrozili “rodzinie”, bo rzucali śmieciami w ich domy, więc tamci postanowili wziąć odwet. Siła ciągu 20 butli NOS zamontowanych na przystosowanym Subaru wyniesie ich na orbitę, gdzie rozprawią się z niesfornymi astronautami. W międzyczasie okaże się, że astronauci stracili możliwość komunikowania się z Houston Space Center i był to jedyny sposób na przyciągnięcie czyjejś uwagi. Do Ziemi zbliża się obca cywilizacja, którą “rodzina” spróbuje odholować…

    • Tokio drift raczej nie powinno być :) . A ten spinoff to będzie naprawde niesamowita zabawa :). Ja najlepiej mi podchodzi seria szybcy i wściekli od 5 czesći wreszcie jest tak jak potrzeba

    • Od 5 jest to zajebista seria, nastawiona na dostarczenie niezobowiązującej rozrywki. I w dobie Iron Manów czy postNolanowskich Batmanów, gdzie na siłę próbują urzeczywistnić wydarzenia w filmach (ale nie w tak udany sposób, jak w Mrocznym Rycerzu) to mi się podoba 3:)

  2. Co by się nie działo, z szybkich i wściekłych widziałem tylko Tokio Drift i całkiem mi się podobało (klimat + ścieszka dziekowa, która do dziś sobie puszczam). Także kolejne czy poprzedne części mnie nie obchodzą. A The Rocka lubię i będę lubił i nawet mi się ostatni słoneczny patrol podobał. I kategoriach głupiej komedii – bawiłem się naprawdę wyśmienice! Także, nie wiem co czarny ma do Rocka ale raczej za cienki w uszach jest aby zrazić ludzi do Dwayne :)

  3. Ten spin off mnie bardziej ciekawi niż Szybcy i Wściekli Dwayne „The Rock” Johnson i Jason Statham to będzie mega świetna akcja wow . Dobrze ze wyjdzie wcześniej mega świetna wiadomość . A Tyrese Gibson jeśli on tak na poważnie to jest dureń bo spokojnie Szybcy i Wściekli mogę się obejść bez niego :) .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...