Showmax ma coś dla fanów superbohaterów: Agenci Tarczy, Inhumans i dwa inne seriale Marvela

News/Seriale 06.10.2017
Showmax ma coś dla fanów superbohaterów: Agenci Tarczy, Inhumans i dwa inne seriale Marvela

Showmax ma coś dla fanów superbohaterów: Agenci Tarczy, Inhumans i dwa inne seriale Marvela

Showmax zajął się w Polsce dystrybucją seriali nakręconych przez Marvel Television i ABC. W serwisie pojawili się już Agenci T.A.R.C.Z.Y i Inhumans, a to nie koniec niespodzianek.

Oprócz filmów kinowych z cyklu Avengers fani adaptacji komiksów mogą oglądać blisko tuzin różnych seriali o superbohaterach w ramach Marvel Cinematic Universe. Do tej pory widzowie z Polski nie mieli jednak możliwości oglądania wielu z nich w legalnych serwisach VOD. Teraz się to zmienia.

Marvel w polskim Showmax, czyli 4 nowe seriale w ofercie.

Przedstawiciele serwisu Showmax poinformowali dziś o nawiązaniu partnerstwa z Disney Polska. Chociaż produkcje z serii The Defenders, czyli Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist nakręcone zostały dla Netfliksa, to niemal wszystkie inne seriale Marvela będą dostępne w Polsce na konkurencyjnej platformie.

Marvel Showmax seriale

W ramach umowy pomiędzy serwisem Showmax i Disneyem widzowie już teraz mogą oglądać 4 sezony Agents of S.H.I.E.L.D. Serial opowiada o szpiegach z tajemniczej organizacji, będącej powiązanej luźno z kinowymi filmami, którym przewodzi znany z pierwszej części Avengers, Phil Coulson.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. to serial, który zyskuje z każdym sezonem. Jego twórcom udało się wykreować wielu wspaniałych bohaterów. Serial przeplata się w dodatku fabularnie z kolejnymi filmami kinowymi z Marvel Cinematic Universe i wprowadził do MCU wiele znanych z kart komiksów postaci, w tym np. Quake i Ghost Ridera.

Co tydzień w Showmax będą pojawiały się nowe odcinki Inhumans.

Emisji w Stanach Zjednoczonych doczekały się pierwsze dwa odcinki najnowszego serialu w uniwersum Marvela, czyli Inhumans – te same, które można było zobaczyć również w Polsce na ekranach kin IMAX na początku września.

Co prawda, Inhumans to jak na razie najsłabszy serial w dorobku Marvela, ale widzowie zainteresowani dalszymi losami rodziny królewskiej mają teraz możliwość śledzenia ich w legalnym serwisie VOD w Polsce. Dwa pierwsze odcinki produkcji są już dostępne na platformie Showmax.

Inhumans

Kolejne odcinki Inhumans będą emitowane co tydzień w tym samym terminie, co w Stanach Zjednoczonych, czyli najnowszy, trzeci odcinek, pojawi się w nadchodzącą sobotę. Podobnie będzie to wyglądać w przypadku 5. sezonu Agentów T.A.R.C.Z.Y., którego debiut zaplanowany został na grudzień 2017 roku.

Showmax wykupił licencję na seriale Marvela, które dopiero czekają na emisję.

Przed 5. sezonem Agentów T.A.R.C.Z.Y. będzie miał swoją premierę kolejny serial Marvela, czyli Runaways. Serial będzie opowiadał o grupie nastoletnich bohaterów, którzy uciekli z domów po tym, jak dowiedzieli się, że ich rodzice są super-złoczyńcami.

marvel's runaways serial hulu

Runaways produkowany jest na zlecenie serwisu Hulu, który w Polsce nie jest dostępny, co Showmax z chęcią wykorzystał. Na przyszły rok zaplanowana została w dodatku premiera jeszcze jednej nowej produkcji Marvela, czyli Cloak & Dagger.

Niestety, nic nie wiadomo na temat ostatniego z serialu, na który fani z Polski czekają, czyli Agentki Carter.

Świetna produkcja, która doczekała się niestety jedynie dwóch sezonów, opowiada o przygodach tytułowej bohaterki znanej z pierwszego filmu o Kapitanie Ameryce. Agentka Carter działa zaraz po zakończeniu drugiej wojny światowej. W serialu pojawił się m. in. ojciec Tony’ego Starka.

Przedstawiciele serwisu Showmax zapytani o Agentkę Carter stwierdzili jedynie, że nie mogą tego na razie skomentować. Pozostaje żywić nadzieję, że właśnie trwają w tej sprawie rozmowy, które zakończą się rychło włączeniem serialu do oferty VOD.

Teksty, które musisz przeczytać:

Co słychać u Jona Snow? Kit Harington opowiedział, co myśli o MCU i zdradził, kogo z uniwersum „Harry’ego Pottera” chce zagrać

„Gra o tron” dobiegła w tym roku końca, ale Kit Harington nie może narzekać na nudę. Aktor bierze udział w pracach nad jednym z nowych filmów 4. fazy Marvel Cinematic Universe i zdradził, co czuje w związku z rolą w „Eternals”. Opowiedział też o swoim stosunku do dużych uniwersów filmowych, a w szczególności do „Harry’ego … Continued

News/Film 14.10.2019

Dołącz do dyskusji (3)

9 odpowiedzi na “Showmax ma coś dla fanów superbohaterów: Agenci Tarczy, Inhumans i dwa inne seriale Marvela”

  1. Jak miałem awersję do Showmax, tak teraz z ciekawością zerkam, można się będzie bliżej zastanowić przy premierze 5. sezonu Agentów. No robi się ciekawie na rynku, rywalizacja jest coraz bardziej widoczna :D

    • widać, że robią co mogą by być atrakcyjni na polskim rynku i starają się dostosować pod potrzeby. Jak dla mnie Netflix jest trochę bardziej betonowy przez to, że właściwie skupia się tylko na serialach z ostatnich lat. Zaś filmy to podobny poziom co Showmax, tyle, że showmax ma więcej polskiego kina i nowszych filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...