Twoja kapsuła czasu na Spotify zabierze nas w nostalgiczną podróż

News/Muzyka 28.09.2017
Twoja kapsuła czasu na Spotify zabierze nas w nostalgiczną podróż

W serwisie Spotify pojawi się spersonalizowana playlista, która ma umożliwić użytkownikom odświeżenie najbardziej nostalgicznych wspomnień.

Nostalgia to wyjątkowo silne uczucie. Oglądając stare filmy, przeglądając dawno przeczytane książki, wracamy do czasów dzieciństwa i młodości. A wiadomo przecież, że kiedyś wszystko było lepsze. Przynajmniej we wspomnieniach.

Na tej nucie postanowił zagrać również streamingowy gigant, który już dzisiaj udostępnił swoim subskrybentom specjalną playlistę.

Twoja kapsuła czasu ma zabrać użytkowników w nostalgiczną podróż do czasów młodości.

Na specjalnej playliście ma znaleźć się 30 utworów. Spotify obiecuje, że zestawienie będzie spersonalizowane, co oznacza, że algorytm skorzysta z utworów, których słuchaliśmy dotychczas. Spotify nie raz już udowodniło, że potrafi przygotowywać świetne playlisty, które nie dość, że w wpasowują się w nasze gusta, to jeszcze sugerują ciekawe kawałki, których mogliśmy jeszcze nie słyszeć.

Twoja kapsuła czasu jest kontynuacją akcji Letnie muzyczne wspomnienia. Ta druga playlista pojawiła się kilka miesięcy temu i udostępniała specjalne zestawienie utworów, które bazowało na tym, czego słuchaliśmy w wakacje 2016 roku.

Twoja kapsuła czasu ma być dostępna z poziomu sekcji Home. Będzie ją można znaleźć również w kategorii Wg dekad w aplikacji mobilnej dla Androida i iOS. Można również skorzystać ze specjalnej strony timecapsule.spotify.com. Aby wskoczyć do wehikułu czasu, wystarczy też zeskanować kod z poniższego obrazka.

Funkcja ma być dostępna od dzisiaj, tj. 28 września. Skorzystać z niej mogą osoby, które ukończyły 16 rok życia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...