Masz 10 minut? Sony opublikowało cały wstęp z filmu Spider-Man: Homecoming w jakości HD

News/Film 26.09.2017
Masz 10 minut? Sony opublikowało cały wstęp z filmu Spider-Man: Homecoming w jakości HD

Masz 10 minut? Sony opublikowało cały wstęp z filmu Spider-Man: Homecoming w jakości HD

Zastanawiasz się, czy warto poświęcić czas filmowi Spider-Man: Homecoming, gdy ten już pojawi się na DVD oraz Blu-ray? W wyborze chce pomóc Sony, udostępniając pierwsze 10 minut filmu w jakości HD. Tak po prostu, na YouTubie.

To nie pierwszy raz, kiedy jakiś fragment ze Spider-Man: Homecoming trafia do sieci. Jednak jeszcze nigdy nie mówiliśmy o 10 pełnych minutach prosto z edycji filmu na DVD oraz Blu-ray. W długim wstępie możemy zobaczyć genezę powstania łotra, z którym zmierzy się Człowiek-Pająk, a także fragment codziennego życia Petera Parkera. Fragment pozwala poczuć generalny ton oraz atmosferę produkcji, a Sony liczy, że dzięki niemu będziecie chcieli sięgnąć po więcej. Legalnie, oczywiście!

Pierwsze 10 minut ze Spider-Man: Homecoming obejrzycie na platformie YouTube:

Film w cyfrowej formie HD zadebiutuje już dziś, 26 września 2017 roku. Pełne wydanie DVD oraz Blu-ray będzie miało swoją premierę w połowie października. Na płycie z filmem znajdzie się wtedy sporo dodatków, m. in. 10 usuniętych scen, przewodnik po studio filmowym oraz wideo z wpadkami. Wydanie 4K będzie dodatkowo wspierać obraz HDR oraz dźwięk Dolby Atmos.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

7 odpowiedzi na “Masz 10 minut? Sony opublikowało cały wstęp z filmu Spider-Man: Homecoming w jakości HD”

  1. Szkoda mi tych 10 min. Po szybko przerwanym seansie Transformers i Króla Artura bardzo sceptycznie poschodze do ostatnich blockbusterow. Baby driver czy WW również mnie nie porwały, może przez to, że po recenzjach liczyłem na nie wiadomo co. Jak mówią są gusta i guściki. Ostatnio 90% tego co oglądam, to seriale – rzadziej się rozczarowuje.

  2. Ja mam pytanie gdzie w Polsce mozna kupic w formie digital? Bo na amazonie tylko ze Stanow moga a na google play jeszcze nie ma :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...