Masz 10 minut? Sony opublikowało cały wstęp z filmu Spider-Man: Homecoming w jakości HD

News/Film 26.09.2017
Masz 10 minut? Sony opublikowało cały wstęp z filmu Spider-Man: Homecoming w jakości HD

Zastanawiasz się, czy warto poświęcić czas filmowi Spider-Man: Homecoming, gdy ten już pojawi się na DVD oraz Blu-ray? W wyborze chce pomóc Sony, udostępniając pierwsze 10 minut filmu w jakości HD. Tak po prostu, na YouTubie.

To nie pierwszy raz, kiedy jakiś fragment ze Spider-Man: Homecoming trafia do sieci. Jednak jeszcze nigdy nie mówiliśmy o 10 pełnych minutach prosto z edycji filmu na DVD oraz Blu-ray. W długim wstępie możemy zobaczyć genezę powstania łotra, z którym zmierzy się Człowiek-Pająk, a także fragment codziennego życia Petera Parkera. Fragment pozwala poczuć generalny ton oraz atmosferę produkcji, a Sony liczy, że dzięki niemu będziecie chcieli sięgnąć po więcej. Legalnie, oczywiście!

Pierwsze 10 minut ze Spider-Man: Homecoming obejrzycie na platformie YouTube:

Film w cyfrowej formie HD zadebiutuje już dziś, 26 września 2017 roku. Pełne wydanie DVD oraz Blu-ray będzie miało swoją premierę w połowie października. Na płycie z filmem znajdzie się wtedy sporo dodatków, m. in. 10 usuniętych scen, przewodnik po studio filmowym oraz wideo z wpadkami. Wydanie 4K będzie dodatkowo wspierać obraz HDR oraz dźwięk Dolby Atmos.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...