Co chłopaki z Doliny Krzemowej sądzą o iPhonie X?

News/Technologie 25.09.2017
Co chłopaki z Doliny Krzemowej sądzą o iPhonie X?

Co chłopaki z Doliny Krzemowej sądzą o iPhonie X?

Była konferencja, był szum w mediach, głosy zachwytu i te, które powątpiewają w nowe odsłony produktów marki Apple. Chłopaki z Doliny Krzemowej od HBO też postanowiły wyrazić swoją opinię. Co sądzą o iPhonie X?

iPhone X pojawi się w Polsce w dniu światowej premiery, za trochę ponad miesiąc. Konferencja Apple, podczas której zaprezentowano nowe sprzęty, odbyła się niespełna dwa tygodnie temu. Oglądali ją także bohaterowie serialu Silicon Valley.

A ich reakcje na iPhone’a X możecie obejrzeć w zabawnym wideo poniżej.

Zawiedzeni i rozczarowani – tak chyba można nazwać uczucia im towarzyszące. Mnie, jak zwykle, urzekła reakcja Jareda. To poza Richardem jeden z moich lubionych bohaterów produkcji.

W tym roku mogliśmy zobaczyć 4. sezon Silicon Valley. 5. seria ukaże się w najprawdopodobniej w przyszłym roku. Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery. W przeciwieństwie do iPhone’a X, który zadebiutuje już 3 listopada. Od 27 października iPhone’a X można będzie zamawiać przedpremierowo za pośrednictwem strony Apple.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

24 odpowiedzi na “Co chłopaki z Doliny Krzemowej sądzą o iPhonie X?”

    • Podobno nie do konca. Póki co zamówienia na IP8 są podobno rozczarowujące, ale oczywiście jeszcze premiera IPX a ta może zmienić rozczarowującą premierę w sukces.

      • Wydaje się to logiczne. Jeśli faktycznie w znaczącej grupie użytkowników iPhone wybiera się ze względu na “prestiż/amejzing itd” to jedynym słusznym zakupem jest iPhone X. Zatem zakup w chwili obecnej iPhone 8 jest nieracjonalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...