Pokemon Playhouse to darmowa gra na Androida i iOS. Aplikacja dla dzieci od 3 do 5 lat

News/Mobile 23.09.2017
Pokemon Playhouse to darmowa gra na Androida i iOS. Aplikacja dla dzieci od 3 do 5 lat

Pokemon Playhouse to darmowa gra na Androida i iOS. Aplikacja dla dzieci od 3 do 5 lat

Pokemon Playhouse to jedna z niewielu darmowych gier z iTunes App Store oraz Google Play, którą bez cienia wątpliwości mogę polecić wszystkim rodzicom oraz ich pociechom. Aplikacja jest skrojona pod najmłodszych, rewelacyjnie uczy języka angielskiego, matematyki, rytmiki i całej masy innych rzeczy.

Nastoletni oraz dorośli fani kolorowych stworków nie mają tutaj czego szukać. Pokemon Playhouse jest aplikacją stworzoną z myślą o dzieciach z przedziału wiekowego od 3 do 5 lat. Gra posiada bardzo przyjemną dla oka grafikę, przyjazne dźwięki, prosty interfejs oraz rozgrywkę dostosowaną do możliwości malutkich dzieci. Te mogą wziąć udział w szeregu rozmaitych aktywności. Jak na przykład czyszczeniu Pokemonów, karmieniu ich, obserwowaniu z nimi gwiazd, czytaniu im bajek czy bawieniu się w ogrodzie. Każdy z tych elementów posiada elementy prostej interaktywności i poziom trudności dopasowany do kilkulatków.

Pokemon Playhouse jest aplikacją w pełni darmową i nie ma ukrytych mikro-transakcji.

Nie ma żadnego ryzyka, że dziecko bawiące się z Pokemonami na tablecie lub smartfonie przez przypadek kupi zestaw dodatkowych stworków za 199 zł plus VAT. Pokemon Playhouse to produkcja od A do Z, kompletna i zamknięta, bez żadnych mikro-transakcji oraz wewnętrznych zakupów wbudowanych w kod gry. Program jest w stu procentach przyjazny najmłodszym graczom i ich rodzicom, stanowiąc wzór do naśladowania dla innych producentów gier mobilnych.

Problemem może być tylko język. Pokemon Playhouse opiera się o prostą, łatwą do zrozumienia angielszczyznę. Dla starszych dzieci może być to świetna okazja do nauki obcego języka. Dla młodszych – chwilowa bariera utrudniająca zabawę. Na szczęście, nawigowanie po Pokemon Playhouse jest na tyle proste i intuicyjne, że nawet bez znajomości języka pociecha powinna sobie poradzić z darmową grą wideo.

Darmowe Pokemon Playhouse pobierzecie z Google Play oraz iTunes App Store, do czego gorąco zachęcam wszystkich opiekunów małych dzieci. Warto mieć taką aplikację pod ręką, bo to swojego rodzaju wyznacznik jakości i dbałości o najmłodszych fanów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...