Możemy już zobaczyć Alicię Vikander w roli Lary Croft w pełnej krasie. Zwiastun filmu na podstawie gry komputerowej, Tomb Raider, właśnie trafił do sieci.

Do tej pory mogliśmy zobaczyć zaledwie kilka zdjęć z planu nowego Tomb Raidera i jedną zapowiedź zwiastuna. Teraz dostaliśmy nieco więcej – pierwszy trailer filmu z Alicią Vikander został właśnie udostępniony. W wideo promującym film pojawia się dużo scen, w których dokładnie możemy obejrzeć nową Larę Croft w akcji. Nie wiem, czy Vikander to dobry wybór do tej roli, ale w zwiastuie prezentuje się naprawdę świetnie, choć nie do końca przypomina twardszą jednak od siebie Angelinę Jolie.

Tomb Raider – pierwszy zwiastun filmu:

To nie pierwsza ekranizacja Tomb Raider, jaką zobaczymy na wielkim ekranie. W 2001 roku widzieliśmy pierwszą produkcję z Angeliną Jolie w roli głównej. Aktorka zagrała w dwóch filmach z serii. Kolejny miał premierę dwa lata poźniej.

Nowego Tomb Raidera zobaczymy w kinach w marcu 2018 roku.

Film reżyseruje Roar Uthaug, ktory na swoim koncie ma Falę i Hotel zła. Na ekranie oprócz Alicii Vikander zobaczymy m. in. Dominica Westa, Waltona Gogginsa czy Daniela Wu.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (10)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...