Punisher nie przestał być brutalny. Pojawił się właśnie nowy zwiastun serialu Netfliksa

News/Seriale 19.09.2017
Punisher nie przestał być brutalny. Pojawił się właśnie nowy zwiastun serialu Netfliksa

Netflix opublikował nowy zwiastun serialu The Punisher. Frank wrócił do akcji. Jest brutalny i bezwzględny. Najwyraźniej nic się u niego nie zmieniło.

Netfliks obiecał, że The Punisher pojawi się jeszcze w tym roku. Mam wrażenie, że machina promocyjna nie ruszyła jeszcze pełną parą, bo serwis bardzo oszczędnie gospodaruje nowinkami o nowym serialu. Publikowane zwiastuny nie dostarczają nam zbyt wiele informacji na temat kontrowersyjnego bohatera, ale trzeba przyznać, że są wyjątkowo klimatyczne.

Punisher pojawił się w drugim sezonie serialu Daredevil i od razu zdobył sympatię widzów.

Kwestią czasu było to, aby bohater otrzymał własną serię. Netflix zapowiedział ją na już na jesień tego roku, ale ciągle nie znamy dokładnej daty premiery. Wiemy, że Karen Page (gra ją Deborah Ann Woll) będzie pomagała mścicielowi w wykonaniu swojej misji. Do drużyny dołączy również specjalista od technologii i komputerów – Micro.

Komiksowy Frank Castle nie obawiał się korzystać z najbardziej brutalnych metod, aby osiągnąć zamierzony cel. Drugi sezon Daredevila od Netfliksa pokazał, że serialowa adaptacja bohatera nie różni się pod tym względem od pierwowzoru. Potwierdza to również poniższy zwiastun.

 

W Punishera wcieli się Jon Bernthal. W obsadzie pojawi się również Ebon Moss-Bachrach, który zagra rolę wspomnianego Micro. Scenariusz przygotował między innymi Steve Lightfoot. Seria będzie liczyła 13 odcinków.

Czytaj także: Wszystko, co wiemy o serialu The Punisher od Netfliksa – scenariusz, postaci, zwiastuny i niespodziewani goście

Teksty, które musisz przeczytać:

Sense8 wraca na Netfliksa. Znamy datę premiery pełnometrażowego filmu

Sense8 stworzone przez siostry Wachowskie wraz z J. Michaelem Straczynskim było jednym z największych pozytywnych zaskoczeń w ofercie Netfliksa. Serial łączący science fiction z feel good story był chwalony za ciekawych bohaterów i kreatywne podejście do tematu. Mimo to Netflix zdecydował się na jego skasowanie po drugim sezonie. Naciski fanów sprawiły, że zapowiedziano film, który … Continued

News/Seriale 24.04.2018

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...