Jeszcze tylko trochę ponad miesiąc i doczekamy się pierwszego odcinku 2. sezonu serialu Belfer. Canal Plus nie daje nam zapomnieć o swojej świetnej produkcji. Stacja opublikowała właśnie pełną zapowiedź nowej serii, w której wraz z Pawłem Zawadzkim przeniesiemy się do Wrocławia.

Czytaj także: Byliśmy na planie serialu Belfer. Tak powstaje 2 sezon!

W 2. sezonie Belfra przeniesiemy się do Wrocławia. Paweł Zawadzki, nauczyciel polskiego, w którego w serialu wciela się Maciej Stuhr, pracuje incognito. Mężczyzna zatrudnia się w jednym z liceów, by zbadać sprawę zaginięć nastolatków. To umowa wiązana – Zawadzki nie ma wyjścia i musi spełnić misję, inaczej za ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w Dobrowicach, trafiłby do więzienia. Poszukiwanie prawdy oznacza jednak niebezpieczeństwo. Czy Zawadzki dowie się, kto stoi za zniknięciami? W tym celu będzie musiał zbliżyć się do szkolnej młodzieży i poznać jej sekrety. A tych jest całkiem sporo…

Na srebrnym ekranie oprócz Macieja Stuhra zobaczymy inne polskie gwiazdy. W serialu wystąpią m. in. Eliza Rycembel, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Agnieszka Konieczna czy Mirosław Haniszewski.

Więcej informacji o serialu znajduje się na specjalnej stronie produkcji. Od 17 września Canal Plus zaplanował także maraton 1. sezonu Belfra. Serial można też obejrzeć na platformie nc+ GO.

Belfer 2 sezon – kiedy premiera?

Premiera 2. sezonu Belfra już 22 października tego roku w Canal Plus.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

30 odpowiedzi na “Mordercza gra i Belfer. Mamy oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...