Nie widziałeś jeszcze Rogue One? Od dzisiaj zobaczysz film w telewizji i w internecie!

News/Film 13.08.2017
Nie widziałeś jeszcze Rogue One? Od dzisiaj zobaczysz film w telewizji i w internecie!

Gwiezdne wojny mają się dobrze na HBO. Nie dość, że od niedawna możemy oglądać tam sześć części kosmicznej sagi, to teraz pojawi się najnowszy film Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie.

Łotr 1 to pierwszy film z cyklu Gwiezdne wojny – historie. Opowiada o przygodach grupy rebeliantów, którzy mają zdobyć plany pewnej potężnej stacji bojowej. Fabuła umiejscowiona jest niedługo przed wydarzeniami Gwiezdne wojny: cześć IV  – Nowa Nadzieja.

To pierwszy film, który pokazuje działania wojenne między rebelią a Imperium z perspektywy prostych żołnierzy. Bo chociaż grupa bohaterów dysponuje niemałym arsenałem ciekawych umiejętności, to są nisko usytuowanym ogniwem w łańcuchu dowodzenia. Ta perspektywa nadaje filmowi wyjątkowej świeżości.

Film już dzisiaj pojawił się w usłudze HBO GO. Łotr 1 Jest dostępny w wersji z lektorem i napisami.

Rogue One w HBO – kiedy emisja?

Jeśli chcecie obejrzeć ten film w telewizji, też będzie ku temu kilka okazji. Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie będzie emitowany dzisiaj na HBO o 20:10, kolejne emisje planowane są na 14.08 o 13:55 i 16.08 o 21:10.

W usłudze HBO GO dostępne są także obie trylogie.

Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie otrzymał dwie nominacje do Oscarów za najlepsze efekty specjalne i najlepszy dźwięk. W filmie występują między innymi Felicity Jones, Diego Luna, Donnie Yen, Ben Mendelsohn i Mads Mikkelsen.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (8)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...