Druga runda na ringu. Serial GLOW od Netfliksa będzie mieć nowy sezon

News/Seriale 11.08.2017
Druga runda na ringu. Serial GLOW od Netfliksa będzie mieć nowy sezon

Netflix kasuje ostatnio seriale, nie bacząc na reakcje fanów. Produkcji GLOW udało się jednak takiego losu uniknąć. Serial o amerykańskich wrestlerkach i o początkach tego sportu wśród kobiet doczeka się drugiego sezonu.

I to naprawdę świetna informacja, bo GLOW okazało się o wiele lepsze, niż przypuszczałam. Serial w serwisie Netflix zadebiutował nie tak dawno temu, bo pod koniec czerwca. Pierwszy sezon liczy dziesięć odcinków, trwających około 30 minut. W stworzenie GLOW zaangażowane są osoby odpowiadające za Orange Is the New Black, jeden z najważniejszych tytułów Netfliksa.

I choć GLOW tak dobre jak serial o więźniarkach z Lichfield nie jest, jest naprawdę solidną produkcją, którą lekko i z zaangażowaniem się ogląda.

Główną bohaterką GLOW jest Ruth, zdesperowana młoda kobieta, która pragnie zostać aktorką. W jej niepoukładane życie znienacka wkracza… wrestling, któremu Ruth całkowicie się oddaje. Poza nią mamy galerię różnych kobiecych charakterów, tworzących mieszankę wybuchową.

2 sezon GLOW – co wiemy?

Drugi sezon GLOW, tak jak i pierwszy, liczyć będzie dziesięć odcinków. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale pewnie nowe odcinki zobaczymy w przyszłym roku.

Już teraz w Netfliksie możesz zobaczyć pierwszy sezon GLOW.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...