Znamy datę premiery Spotify na Xbox One. Z tej okazji przygotowaliśmy playlistę dla graczy

News/Muzyka 08.08.2017
Znamy datę premiery Spotify na Xbox One. Z tej okazji przygotowaliśmy playlistę dla graczy

Znamy datę premiery Spotify na Xbox One. Z tej okazji przygotowaliśmy playlistę dla graczy

To już oficjalne. Spotify robi kolejny ukłon – po wieloletniej współpracy z PlayStation – w stronę społeczności graczy. Aplikacja trafiła na konsole Xbox One w 34 krajach na całym świecie.

Zacznijmy od tego, czego do tej pory nie wiedzieliśmy. A więc od daty premiery. Spotify na Xbox One zadebiutuje już dziś, 8 sierpnia. Aplikacja pojawi się na 34 rynkach na całym świecie, w tym w Polsce. Będzie oferowała nielimitowany dostęp do wszystkich swoich typowych funkcji, a jej funkcjonalność i interfejs będą bardzo podobne do wersji na Android TV i PlayStation. Aplikacja będzie mogła działać w tle, a więc będzie odtwarzała muzykę na przykład podczas grania.

Jak wygląda Spotify na Xbox One? Dowiesz się z tego materiału.

Jak zapowiada Spotify, będzie można korzystać ze specjalnych playlist do grania, które będą dostępne w zakładce Gaming i uzyskać dostęp do pełnego katalogu muzyki Spotify. – Muzyka pozostaje nieodzownym elementem każdej udanej rozgrywki – mówi nam Mikael Ericsson, Product Director, Platform & Partner Experience w Spotify. – Zaczynając od dzisiaj, możemy z dumą zaoferować graczom Xbox One możliwość wyboru unikalnej ścieżki dźwiękowej, która będzie towarzyszyć ich ulubionym grom – dodaje.

Aplikacja będzie też obsługiwała funkcję Spotify Connect. Podczas korzystania ze Spotify na Xboksie, wystarczy uruchomić aplikację Spotify na naszym telefonie, tablecie czy laptopie, by zamienić je w pilota do uruchomionej na konsoli wersji.

Spotify Xbox One
Spotify Xbox One

Mamy już Spotify na Xbox One. To… od czego zacząć?

Z okazji premiery Larry „Major Nelson” Hryb – opiekun xboksowej społeczności – przygotował playlistę ze swoimi ulubionymi utworami. Znajdziecie ją w sekcji Gaming w aplikacji. Pomysł ten zainspirował mnie do stworzenia podobnej listy propozycji.

Poprosiłem koleżanki i kolegów ze Spider’s Web o wspólne stworzenie gamingowej playlisty. A więc listy, na której znajdą się piosenki i utwory, które kojarzą się nam z grami. Znajdziecie na niej zarówno ulubione ścieżki dźwiękowe i utwory… dość nieoczywiste. Zastanawiam się, czy ktoś odgadnie, bez konsultacji z wyszukiwarką, skąd pochodzą wszystkie kawałki.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

16 odpowiedzi na “Znamy datę premiery Spotify na Xbox One. Z tej okazji przygotowaliśmy playlistę dla graczy”

  1. Przepraszam bardzo, będzie nie na temat, ale autor tekstu pod tytułem

    “Wróciłem z pierwszego w Polsce kina VR. Rozczarowany i z bólem głowy” – zamieszcza #fakenewsa. Rzetelne dziennikarstwo wymaga tego by weryfikować informację, a w momencie pomyłki je sprostować. Pan @MaciejGajewski mimo zwrócenia uwagi iż podaję nieprawdziwe informację nic z tym nie zrobił. Samsung nie otworzył w multikinie pierwszego w polsce kina VR. Starszym(nie wiem czy pierwszym) jest to kino vr: http://kino7dmax.pl/pl/kinogdansk . Prosiłbym kolejny raz o sprostowanie informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...