Takie nazwisko w ekipie serialowej to już sukces sam w sobie. Gdybym nie korzystała jeszcze z Netfliksa, właśnie dla produkcji Mindhunter, za której reżyserię odpowiada David Fincher, włączyłabym okres próbny w serwisie.

Czytaj także: Już nawet David Fincher kręci serial dla Netfliksa. Mindhunter zajrzy wgłąb umysłów seryjnych zabójców

Mindhunter, nowa produkcja platformy Netflix, opowie o dwóch agentach FBI. Głównymi bohaterami będą Jonathan Groff i Holt McCallany. Ci rozpoczynają śledztwo, które… zmienić ma całą przyszłość kryminalistyki.

Historia przedstawiona w serialu powstała na podstawie książki “Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit” autorstwa Johna Douglasa i Marka Olshankera.

John Douglas uczestniczył w śledztwach mających na celu ujęcie najniebezpieczniejszych i najokrutniejszych seryjnych morderców. Jego praca polegała nie tylko na bezpośrednim badaniu sprawy, ale także na konfrontacjach z takimi osobami jak Charles Manson, Richard Speck czy John Wayne Gacy.

Mindhunter – trailer:

W serialu główni bohaterowie będą próbowali zajrzeć w głąb umysłów seryjnych morderców.

Zapowiada się mocny, brutalny i klimatyczny serial, który opowie o wydarzeniach inspirowanych prawdziwym życiem i pracą agentów specjalnych. Mindhunter wygląda mi na produkcję, na którą warto czekać. I która najprawdopodobniej będzie nowym asem w rękawie Netfliksa.

Premiera serialu już 13 października w serwisie VOD.

david fincher nakręcił serial mindhunter

Mindhunter to nowy serial serwisu Netflix

Mindhunter

David Fincher, oprócz tego, że jest reżyserem serialu, odpowiada także za jego produkcję. Obok Finchera producentami są: Joshua Donen, Charlize Theron oraz Cean Chaffin. Dodajmy, że to nie pierwsza współpraca reżysera z Netfliksem. Fincher pracował także na planie serialu House of Cards, jednej z głośniejszych produkcji platformy.

Pierwszy sezon serialu Mindhunter liczyć będzie jedenaście epizodów. Wszystkie dostępne będą w dniu premiery produkcji w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

46 odpowiedzi na “David Fincher na pokładzie Netfliksa. Mamy zapowiedź i zdjęcia z planu serialu Mindhunter”

  1. Serio? Dla mnie trailer – miazga. Świetny klimat, ciekawe wątki i postawione pytania – co siedzi w umyśle seryjnego mordercy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...