Takie nazwisko w ekipie serialowej to już sukces sam w sobie. Gdybym nie korzystała jeszcze z Netfliksa, właśnie dla produkcji Mindhunter, za której reżyserię odpowiada David Fincher, włączyłabym okres próbny w serwisie.

Czytaj także: Już nawet David Fincher kręci serial dla Netfliksa. Mindhunter zajrzy wgłąb umysłów seryjnych zabójców

Mindhunter, nowa produkcja platformy Netflix, opowie o dwóch agentach FBI. Głównymi bohaterami będą Jonathan Groff i Holt McCallany. Ci rozpoczynają śledztwo, które… zmienić ma całą przyszłość kryminalistyki.

Historia przedstawiona w serialu powstała na podstawie książki “Mind Hunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit” autorstwa Johna Douglasa i Marka Olshankera.

John Douglas uczestniczył w śledztwach mających na celu ujęcie najniebezpieczniejszych i najokrutniejszych seryjnych morderców. Jego praca polegała nie tylko na bezpośrednim badaniu sprawy, ale także na konfrontacjach z takimi osobami jak Charles Manson, Richard Speck czy John Wayne Gacy.

Mindhunter – trailer:

W serialu główni bohaterowie będą próbowali zajrzeć w głąb umysłów seryjnych morderców.

Zapowiada się mocny, brutalny i klimatyczny serial, który opowie o wydarzeniach inspirowanych prawdziwym życiem i pracą agentów specjalnych. Mindhunter wygląda mi na produkcję, na którą warto czekać. I która najprawdopodobniej będzie nowym asem w rękawie Netfliksa.

Premiera serialu już 13 października w serwisie VOD.

david fincher nakręcił serial mindhunter

Mindhunter to nowy serial serwisu Netflix

Mindhunter

David Fincher, oprócz tego, że jest reżyserem serialu, odpowiada także za jego produkcję. Obok Finchera producentami są: Joshua Donen, Charlize Theron oraz Cean Chaffin. Dodajmy, że to nie pierwsza współpraca reżysera z Netfliksem. Fincher pracował także na planie serialu House of Cards, jednej z głośniejszych produkcji platformy.

Pierwszy sezon serialu Mindhunter liczyć będzie jedenaście epizodów. Wszystkie dostępne będą w dniu premiery produkcji w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Sense8 wraca na Netfliksa. Znamy datę premiery pełnometrażowego filmu

Sense8 stworzone przez siostry Wachowskie wraz z J. Michaelem Straczynskim było jednym z największych pozytywnych zaskoczeń w ofercie Netfliksa. Serial łączący science fiction z feel good story był chwalony za ciekawych bohaterów i kreatywne podejście do tematu. Mimo to Netflix zdecydował się na jego skasowanie po drugim sezonie. Naciski fanów sprawiły, że zapowiedziano film, który … Continued

News/Seriale 24.04.2018

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...