Nowe zdjęcia z “Black Panther” bardziej zachęcają do pójścia do kina niż niedawny trailer

News/Film 19.07.2017
Nowe zdjęcia z “Black Panther” bardziej zachęcają do pójścia do kina niż niedawny trailer

Nowe zdjęcia z “Black Panther” bardziej zachęcają do pójścia do kina niż niedawny trailer

Kampania reklamowa “Black Panther” powoli się rozpędza. Po umiarkowanie interesującym zwiastunie filmu Ryana Cooglera otrzymujemy dość sporą porcję świetnych zdjęć z nadchodzącej produkcji Marvela.

Fotosy prezentują to, czego moglibyśmy się spodziewać po komiksowym widowisku, czyli dużo akcji i rozmach produkcyjny. Jednak tym, co wnoszą ponad to, co pokazał trailer, jest możliwość przyjrzenia się bliżej wspaniałym kostiumom. Stanowią one barwną, imponującą krojem miksturę motywów afrykańskiego folkloru z bujną wyobraźnią rodem ze space opery. To będzie prawdziwa uczta dla oka. A od strony walorów produkcyjnych chyba najciekawsze jak dotąd dokonanie Marvela.

Tytułowego bohatera, Czarną Panterę, poznaliśmy w filmie “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. Naprawdę nazywa się T’Challa i jest władcą plemienia Wakandy, którego ojciec został zamordowany podczas konferencji w Wiedniu.

W Czarną Panterę wciela się oczywiście ponownie Chadwick Boseman.

Oprócz niego obsada Black Panther prezentuje się po prostu imponująco. W filmie wystąpią m. in. Lupita Nyong’o, Michael B. Jordan, Forest Whitaker, Andy Serkis, Angela Bassett, Martin Freeman. Interesuje mnie, jakie tym razem cameo będzie miał Stan Lee, biorąc pod uwagę, że akcja filmu rozgrywa się Afryce.

“Black Panther” reżyseruje Ryan Coogler, a premiera zaplanowana jest na Walentynki, czyli 14 lutego 2018 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Wszystko wskazuje na to, że po śmierci Chadwicka Bosemana nową Czarną Panterą zostanie jego filmowa siostra, Shuri

Po tragicznej i niespodziewanej informacji o śmierci Chadwicka Bosemana świat popkultury pogrążył się w żałobie, ale zgodnie maksymą: „Show must go on” Disney prędzej czy później musiał zacząć myśleć o przyszłości sequela filmu „Czarna Pantera”. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom z Hollywood, decyzje zostały już podjęte.

Artykuł/Film 09.09.2020

Dołącz do dyskusji (4)

7 odpowiedzi na “Nowe zdjęcia z “Black Panther” bardziej zachęcają do pójścia do kina niż niedawny trailer”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...