Czwarty sezon Zadzwoń do Saula bez jednej z głównych postaci

News/Seriale 14.07.2017
Czwarty sezon Zadzwoń do Saula bez jednej z głównych postaci

Czwarty sezon Zadzwoń do Saula bez jednej z głównych postaci

Uwaga! Nie czytajcie tej notki, jeżeli chcecie w słodkiej niewiedzy obejrzeć czwarty sezon Zadzwoń do Saula, zwłaszcza jego pierwszy odcinek. Bob Odenkirk już teraz zdradził, co wynika z ostatniego cliffhangera.

Zakładam, że czytasz tę notkę, bo jesteś już po obejrzeniu trzeciego sezonu Zadzwoń do Saula i nie chcesz czekać na czwarty, by zrozumieć ostatnią scenę w finałowym odcinku. Nie wszyscy z nas lubią cliffhangery, niektórzy wolą zamknięte opowieści. Aktor grający tytułową rolę w serialu na szczęście spieszy z wyjaśnieniami.

Ostatni odciek trzeciego sezonu kończy się bardzo źle dla Chucka. Najpierw zaskakuje go Howard, który zamiast pogodzić się z nim, sięga do prywatnych pieniędzy, byleby tylko pozbyć się go z firmy. Chuck odnosi więc gorzkie zwycięstwo, na skutek którego traci ostatnią ważną dla niego rzecz.

Następnie ostatecznie zrywa więzi z Jimmym twierdząc, że „tak na dobrą sprawę to nigdy nie był dla niego nikim ważnym”, by w końcu poddać się swojemu szaleństwu elektrofobii. Odcinek kończy się w momencie, w którym dom Chucka staje w płomieniach. Widzowie nie mają pojęcia, czy postać ginie w pożarze, czy też wydostaje się na wolność.

Czwarty sezon Zadzwoń do Saula nam to opowie. Tak jak już teraz zrobił to Bob Odenkirk.

Aktor grający tytułowego Jimmy’ego vel Saula świętując swoją 12. nominację do nagrody Emmy wyraził wielki smutek, jeśli chodzi o rozwój fabuły serialu. Nie jest zachwycony coraz większym zepsuciem swojej postaci, ale też jest rozczarowany, że – jego zdaniem – świetny aktor, jakim jest Michael McKean, odchodzi z serialu. McKean oczywiście gra Chucka.

Aktor sugeruje też, choć mniej bezpośrednio, że śmierć brata Jimmy’ego może być właśnie tym elementem, na skutek którego jego postać staje się Saulem Goodmanem. A więc cwaniaczkiem, którego znamy z Breaking Bad. Wygląda na to, że będziemy musieli przekonać się o tym osobiście. Choć wiciąż nie jesteśmy pewni kiedy

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

8 odpowiedzi na “Czwarty sezon Zadzwoń do Saula bez jednej z głównych postaci”

  1. Co za skończony idiota składał ten artykuł? Myśle, że dobranie zdjęcia do tytułu artykułu było celowym ,,żartem” błyskotliwego autora tekstu. Chyba nawet on nie jest takim imbecylem, żeby zrobić coś takiego bezwiedne. Przecież po zobaczeniu artykułu na stronie głównej każdy kto widział lub zobaczy trzeci sezon bedzie wiedział o co chodzi. Normalnie nie piszę takich pełnych złości wpisów, ale teraz jestem na autora wściekły.

      • Ale no wyobraź sobie, że oglądasz Grę o tron i nagle jakiś śmieszek podaje ci, że (uwaga spoiler) John Snow zmartwychwstanie. To jest jednak coś co chciał byś sam zobaczyć, a nie przeczytać, przez nieudolnego autora. Po za tym wkręcam się w seriale i może to głupie, ale chce przeżywać to co dzieje się na ekranie XD I ja wiem, że to tylko serial, ale i tak byłem zły, bo nie lubię takiego śmieszkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...