Cukier puder w tabletkach, silne kobiety, pościgi samochodowe i trupy – Botoks, jak mówi sam Patryk Vega, będzie jego najmocniejszym filmem. W sieci wylądował właśnie reżyserski zwiastun produkcji.

Premiera filmu Patryka Vegi już za dwa miesiące. Botoks ma być jego najmocniejszym filmem. Reżyser PitBulla i Służb specjalnych tym razem przyjrzy się środowisku polskiej służby zdrowia i przedstawi jej realia oczami czterech kobiet. W główne bohaterki produkcji wcielą się: Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant i Marieta Żukowska.

Na ekranie zobaczymy całą plejadę polskich gwiazd, które współpracowały z reżyserem przy innych produkcjach.

W Botoksie oprócz wspomnianych aktorek zagrają m. in. Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior czy Piotr Stramowski.

Historia przedstawiona w filmie inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Mam nadzieję, że Botoks będzie mniej chaotyczny niż poprzedni film Vegi, Niebezpieczne kobiety. Trailer rzeczywiście pokazuje, że będzie to mocne i intensywne kino. Oby tylko reżyser nie przeszarżował.

Niebezpieczne kobiety nieco zmęczyły mnie liczbą wątków i sposobem prowadzenia akcji – o wiele bardziej podobał mi się Pitbull. Nowe porządki, który mogliśmy obejrzeć w kinach na początku 2016 roku. Szybkość powstania kolejnej produkcji nieco martwi, ale trzymam kciuki. Silne postaci (Chabior!), pościgi, dosadny język i jazda bez trzymanki to coś, co cenię u tego reżysera, mimo że jego filmy zdecydowanie nie trzymają równego poziomu.

Premiera Botoksu już 29 września.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...