Kieszonkowe wydania książek w Biedronce – lista tytułów, które musisz kupić

News/Książki 03.07.2017
Kieszonkowe wydania książek w Biedronce – lista tytułów, które musisz kupić

Kieszonkowe wydania książek w Biedronce – lista tytułów, które musisz kupić

W Biedronce pojawiły się kieszonkowe wydania książek na – nomen omen – każdą kieszeń. W ofercie tytuły z różnych gatunków, a każda pozycja kosztuje zaledwie 9,99 zł. To idealna okazja, by kupić kilka powieści na wakacje i zatopić się w nich na plaży albo na łące.

Promocja na kieszonkowe książki w Biedronce ruszyła dziś. W ofercie sieci dyskontów znajduje się kilkanaście różnych tytułów. Wśród propozycji są kryminały, literatura obyczajowa czy romanse i literatura faktu, a wśród autorów znaleźli się Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz, Alex Kava czy Nora Roberts. Jedna książka kosztuje niecałe 10 złotych.

Kieszonkowe książki w Biedronce – promocja

Książki kieszonkowe w Biedronce

Te tytuły musisz kupić:

Wotum nieufności, Remigiusz Mróz

promocja w biedronceRemigiusza Mroza nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To bodaj najbardziej płodny współczesny polski pisarz. Powieści Mroza wydawane są w kilku wydawnictwach, a sam autor pisał też od pseudonimem jako Ove Løgmansbø. Wotum nieufności to pierwszy tom jednej z serii Remigiusza Mroza. Książka została wydana na początku tego roku. Powieść koncentruje się dwóch postaciach: Darii Seydzie, marszałku sejmu i Patryku Hauerze, wschodzącej gwieździe prawicy. Ich losy połączą się zupełnie nieoczekiwanie. I choć znajdują się po dwóch przeciwnych sobie stronach sceny politycznej, będą musieli wspólnie działać.

Tutaj przeczytacie naszą recenzję książki.

Tylko martwi nie kłamią, Katarzyna Bonda

kieszonkowe kryminałyTylko martwi nie kłamią to powieść autorstwa Katarzyny Bondy wydana w 2015 roku. Książka jest drugim z kolei tomem, którego bohaterem jest Hubert Meyer. Pierwsza była Sprawa Niny Frank. Hubert Meyer jest profilerem, czyli psychologiem wykonującym portrety psychologiczne nieznanych sprawców. W Tylko martwi nie kłamią główny bohater musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało zostało odnalezione w jednej z katowickich kamienic. Meyer czuje, że ta sprawa może mieć związek z wydarzeniami sprzed lat.

Martwa strefa, Stephen King

kieszonkowe książki - biedronkaPowieść mistrza grozy – Stephena Kinga. Bohaterem książki jest młody nauczyciel angielskiego, Johnny Smith. Mężczyzna wydaje się być zadowolony ze swojego spokojnego życia. Ma kobietę, którą kocha, praca nie przysparza mu problemów – jest lubianym pracownikiem, sympatią darzą go także uczniowie. Jednak pewnego dnia wszystko diametralnie się zmienia. Johnny jest ofiarą wypadku samochodowego i zapada w śpiączkę. Kiedy wybudza się z niej po pięciu latach, dokonuje przeciwnego i przerażającego odkrycia – widzi zarówno przeszłość jak i przyszłość innych ludzi…

Cień wiatru, Carlos Ruiz Zafón

książki na wakacjeNie ma chyba nikogo, kto nie słyszałby o tej książce. Cień wiatru to powieść hiszpańskiego pisarza Carlosa Ruiza Zafóna, która ukazała się w 2001 roku. Książka jest pierwszą częścią cyklu, w skład którego wchodzą jeszcze takie tytuły jak: Gra anioła, Więzień nieba i Labirynt duchów. W powieści Cień wiatru przenosimy się do Barcelony lat 40. XX wieku. Główny bohater, dziesięcioletni chłopiec Daniel Sempere, zostaje zaprowadzony przez swojego ojca księgarza do niezwykłego miejsca, zwanego Cmentarzem Zapomnianych Książek. Zgodnie ze zwyczajem chłopak musi wybrać jedną książkę, która ma być książką jego życia. Kierując się intuicją, Daniel wybiera powieść Cień wiatru, której autorem jest Julian Carax. Ta decyzja będzie początkiem niesamowitej przygody pełnej niebezpieczeństw.

Love, Rosie, Cecilia Ahern

promocja na książkiKsiążka Cecilii Ahern stała się inspiracją do powstania filmu o tym samym tytule, w którym główne role zagrali Lily Collins i Sam Claflin. Historia opowiada o nastolatce Rosie, której życie pełne jest różnych kłopotów. Dziewczyna jest niepokorna i szalona. Z Aleksem zna się od małego i od małego przyjaźnią się na śmierć i życie. Kiedy jednak chłopak postanawia wyjechać z Dublina na studia do Ameryki, ich relacja zostanie wystawiona na próbę. A wtedy wszystko się zmieni.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

17 odpowiedzi na “Kieszonkowe wydania książek w Biedronce – lista tytułów, które musisz kupić”

  1. Oprócz tego pokaźna ilość gier także od dzisiaj jest do kupienia w omawianej sieci sklepów.

    Jakby ktoś chciał przejrzeć czy jest w tej kolekcji gier coś fajnego do zakupienia, to pełna ich lista znajduje się tutaj: http://www.biedronka.pl/pl/gry-pc-03-07

    A korzystając z okazji, chciałbym pochwalić się, że mam mysz Hykker oraz klawiaturę Hykker z omawianej sieci sklepów i jestem z obu sprzętów bardzo zadowolony.

    Nie wiem czy kupić ten gramofon czy nie, już z dwa razy był do kupienia (jeśli nie więcej) i jakoś tak zawsze zwlekałem mówiąc sobie, że muszę to jeszcze przemyśleć. No i w sumie nie wiem. Fakt, ten klimat, nostalgia i turkus obudowy. Ale kilka negatywnych komentarzy o tym sprzęcie przeczytałem i to mnie jakoś tak powstrzymuje. To znaczy nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji czy kupić czy nie i cały czas się waham.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...