W trzecim sezonie Detektywa może zagrać Mahershala Ali

News/Seriale 01.07.2017
W trzecim sezonie Detektywa może zagrać Mahershala Ali

W trzecim sezonie Detektywa może zagrać Mahershala Ali

Sytuacja jest dość złożona. HBO nie dało zielonego światła na emisję trzeciego sezonu Detektywa, ale twórca serialu, Nic Pizzolatto, już prowadzi rozmowy dotyczące castingu. Wiele wskazuje na to, że jedną z głównych ról może dostać Mahershala Ali.

Detektyw (True Detective) to jeden z najlepiej zrealizowanych i wysmakowanych seriali detektywistycznych, jakie widziałem w życiu. Mówię, oczywiście, o pierwszym sezonie. Drugi nie sprostał wymaganiom fanów i krytyków. Warto zauważyć jednak, że poprzeczkę miał postawioną wyjątkowo wysoko.

O pracach nad trzecim sezonem pisaliśmy w marcu, ale do dzisiaj HBO nie podjęło ostatecznej decyzji co do produkcji trzeciej części serii.  Wiemy natomiast, że prowadzone są rozmowy dotyczące obsady. W jedną z głównych ról może się wcielić Mahershala Ali.

To bardzo dobra wiadomość.

Chociaż o Alim mówi się ostatnio głównie w kontekście Oscara (zdobytego za występ w Moonlight), to trzeba pamiętać, że aktor nie stroni od produkcji telewizyjnych. Swoim występem uświetnił House of Cards i zagrał w serialu Luke Cage.

Marvel's Luke Cage Netflix Sezon 1

Myślę, że dla samego aktora, to ogromne wyróżnienie. We wcześniejszych sezonach Detektywa główne role były obsadzane świetnymi i uznanymi artystami (Woody Harrelson, Matthew McConaughey, Colin Farrell). Był to jeden ze znaków rozpoznawczych serii.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...