Poniedziałek uratowany. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów już w Netflix Polska

News/Film 26.06.2017
Poniedziałek uratowany. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów już w Netflix Polska

Poniedziałek uratowany. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów już w Netflix Polska

Po tym, jak kilka tygodni temu na platformie Netflix Polska zadebiutowali drudzy Avengersi, teraz w bibliotece VoD pojawia się bardzo dobry Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Kilka miesięcy temu zastanawiałem się na łamach Spider’s Web, dlaczego Netflix nie współpracuje z Disneyem i Marvelem w obszarze filmów, skoro obie strony doskonale dogadują się podczas produkcji telewizyjnych seriali takich jak Daredevil, Iron Fist czy Luke Cage. Dostałem wtedy od części z was odpowiedź, że film i serial to dwa zupełnie różne światy i sprawa nie jest taka prosta.

Jednak jest. Pokazuje to premiera filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów w Netflix Polska.

Wcześniej na platformie VoD pojawiły się Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy od Disneya. Jeszcze wcześniej drudzy Avengersi ze stajni Marvel Studios, a także kapitalny, mocno niedoceniony Ant-Man należący do tego samego imperium medialnego. Do tego mam przecieki świadczące o tym, że niebawem na platformie zostanie udostępniony solidny Łotr Jeden, umiejscowiony między trzecim i czwartem epizodem gwiezdowojennej sagi.

Nim do tego dojdzie, zachęcam do obejrzenia filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Chociaż produkcja nie jest tak dobra jak mocno polityczny Zimowy Żołnierz (dla mnie najlepszy film całego Marvel Studios), to wciąż jeden z bardziej udanych tytułów z zamaskowanymi herosami. Co prawda konflikt na osi Iron Man – Kapitan Ameryka został mocno spłaszczony, lecz sytuację ratuje debiut zupełnie nowego, młodziutkiego Spider-Mana. Oraz jego zjawiskowej ciotki.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów jest dostępny na platformie Netflix z polskimi napisami oraz polskim dubbingiem. Zdecydowanie polecam pierwszą opcję. Miłego seansu!

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (17)

88 odpowiedzi na “Poniedziałek uratowany. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów już w Netflix Polska”

  1. Na HBO wojna bohaterów i antman już od dawna są :D Z polskim lektorem lub napisami. Przebudzenie mocy również było. Czemu nikt o tym nie pisze :D

  2. To nie jest takie proste. Netflix ma teraz sztamę z Disneyem ale w Polsce prawa do ich produkcji ma (jeszcze) HBO (GO). I dlatego te marvele i animacje od Disneya trafiają od czasu do czasu w losowej kolejności (najpierw Avengers 2, bez jedynki). I tak samo było teraz. Wojna bohaterów jeszcze wczoraj była dostępna w HBO GO. I tak, kolejny marvel na Netfliksie może się pojawić 30 lipca dzień po tym jak HBO wygasną prawa do pierwszych Avengersów.

  3. Po ponad miesiącu z Netflix zamierzam skończyć ten przykry eksperyment. Z ciekawych seriali znalazłem “House of Cards” i “Planeta ziemia”. Jest też “The Office”, ale tylko dla lepszych klientów – tych z USA. Bo ja, żuczek z Polski mogę ich cmoknąć. Już nawet połączenia przez VPN poblokowali. Mógłbym szukać innych VPNów, może któryś wykupić (znowu płacić!). Ale wiecie co jest za darmo? WSZYSTKO. Wszystkie treści netfliksowe i nienetfliksowe są za darmo w necie. Chciałem być fair, płacić abonament, być traktowany jak klient, nie złodziej. Ale cóż – złodzieja się traktuje lepiej. I dopóki tak będzie, wytwórnie filmowe, producenci i reszta może iść ocierać łzy dolarami, ale nie moimi. Eat Netshit!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...