Na to czekałam! Nadchodzi nowy sezon serialu Luther

News/Seriale 12.06.2017
Na to czekałam! Nadchodzi nowy sezon serialu Luther

Na to czekałam! Nadchodzi nowy sezon serialu Luther

I to jest wiadomość! Wszyscy fani Luthera i Idrisa Elby (w tym ja!) mogą już otwierać szampana. Brytyjski detektyw wróci w kontynuacji serialu.

Na oficjalnej facebookowej stronie BBC One pojawiło się krótkie wideo zapowiadające nowy sezon serialu Luther. Zdjęcia do 5 sezonu produkcji rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Na nową serię złożą się cztery epizody, które zapewne – jak to miał miejsce w poprzednich sezonach – będą trwały około półtorej godziny.

Luther Returns

"I look forward to putting the coat back on…"JUST IN: #Luther is returning to BBC One! The new 4-part series, starring Idris Elba, will begin filming early next year.

Opublikowany przez BBC One na 12 czerwca 2017

Przyznam, że sama z serialem Luter zapoznałam się chwilę po jego oficjalnej premierze i… od razu się w nim zakochałam. Mroczny Londyn, śledztwa kryminalne i postać tajemniczego Luthera sprawiły, że nie mogłam oderwać się od ekranu. Każdy odcinek Luthera to istny majstersztyk. Ten serial ma wszystko to, czego oczekujemy od produkcji telewizyjnej – klimat, nawarstwiające się sekrety i dwuznacznie moralnego bohatera, który jakby wyrósł z gatunku noir.

Dotychczas mogliśmy obejrzeć szesnaście epizodów serialu, które złożyły się na cztery sezony. Wszystkie dostępne są w serwisie Netflix.

Nie będę ukrywać, że cieszę się jak dziecko. To jeden z najlepszych seriali, jakie widziałam. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tą produkcją, macie ku temu najlepszą okazję. Choć ostatnia seria była bardzo krótka i wyglądała na zamknięcie serialu, Luther powraca. Oby Neil Cross i tym razem nas nie zawiódł.

Data premiery nowej serii Luthera nie jest jeszcze znana. Mam nadzieję, że będzie to końcówka przyszłego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

48 odpowiedzi na “Na to czekałam! Nadchodzi nowy sezon serialu Luther”

  1. Zacząłem oglądać, po pierwszych dwóch odcinkach waham się czy zacząć kilejny. Luther niczym mag w 20sek wpada na trop sprawców, łączy fakty w mig, które naturalnie powinny wyjść podczas śledztwa. Jakoś tak nierealne to wszystko. Wiadomo to serial ale tu doskonałość luthera w rozwiązywaniu (tak szybkim) spraw bije po ‘oczach’

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...