Żołnierze kosmosu powracają. Oto pierwszy zwiastun Starship Troopers: Traitor of Mars

News/Film 08.06.2017
Żołnierze kosmosu powracają. Oto pierwszy zwiastun Starship Troopers: Traitor of Mars

Nie przesadzę, jeżeli napiszę, że Żołnierze kosmosu to dzisiaj klasyka kina sci-fi. Film akcji z 1997 roku lada moment doczeka się kontynuacji – Starship Troopers: Traitor of Mars.

Starship Troopers: Traitor of Mars nie będzie jednak produkcją z prawdziwymi aktorami. Zamiast tego Sony Pictures stawia na komputerową animację, przy wykorzystaniu technologii odtwarzania głównych bohaterów z pierwszych Żołnierzy kosmosu. Dzięki temu na ekrany powróci futurystyczny wojak Johnny Rico, któremu ponownie użyczy głosu aktor Casper Van Dien.

Starship Troopers: Traitor of Mars kontynuuje fabułę pierwszych Żołnierzy kosmosu.

Kosmiczna Federacja wyrusza z kontratakiem na planetę-matkę wielkich insektów, stanowiących przeciwników w filmie kinowym z 1997 roku. W tym samym czasie robale przypuszczają niespodziewany, sekretny atak na leżący niebezpiecznie blisko Ziemi Mars. Zupełnym przypadkiem na czerwonej planecie znajduje się Johny Rico. Bohater musi powstrzymać insekty pod nieobecność sił Federacji, co nie będzie łatwe, mając do dyspozycji niedoświadczonych żółtodziobów.

Premiera Starship Troopers: Traitor of Mars zaplanowana jest na 21 sierpnia 2017 roku. Co ciekawe, komputerowa animacja będzie emitowana na terenie wyselekcjonowanych północnoamerykańskich kin. Niestety, zabrakło podobnej inicjatywy dla Starego Kontynentu. Szkoda, zapłaciłbym za bilet, chociażby z sentymentu dla pierwszych Żołnierzy kosmosu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najlepsze filmy o inwazji obcych [TOP 11]

Temat inwazji obcych na naszą planetę porusza ludzką wyobraźnię od kiedy tylko zaczęliśmy myśleć o kosmosie i czytać powieści oraz oglądać filmy science-fiction. Wizje kontaktu z UFO istnieją w popkulturze od dekad. Z okazji premiery filmu “Nowy początek” przyglądam się najlepszym moim zdaniem filmom o inwazji obcych na Ziemię.

Film 14.11.2016

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...