Kacze opowieści wracają. Zobaczcie, jak wyglądają

News/Seriale 08.06.2017
Kacze opowieści wracają. Zobaczcie, jak wyglądają

Kacze opowieści wracają. Zobaczcie, jak wyglądają

Kultowy serial animowany z mojego dzieciństwa i milionów innych dzieciaków na całym świecie wraca na ekrany telewizorów. Jeszcze tego lata na kanale Disney XD pojawią się zupełnie nowe odcinki Kaczych opowieści. A my już wiemy, jak będą wyglądać.

Disney wyprodukował w swojej historii niezliczoną wręcz ilość seriali animowanych. Jednak żaden z nich nie osiągnął takiego sukcesu jak emitowane w latach 1987 – 1990 (nie licząc powtórek) Kacze opowieści. Serial składał się z czterech sezonów i stu odcinków łącznie, a nawet doczekał się filmu w kinie na jego motywach. Że nie wspomnę o równie popularnych komiksach i grach wideo.

W czasach, gdy wytwórnie filmowe i telewizyjne bardzo chętnie żerują na naszych sentymentach, wznowienie produkcji Kaczych opowieści wydawało się wręcz oczywiste. Nie zdziwiła więc nas pierwsza informacja z ubiegłego roku o rozpoczęciu realizacji nowych odcinków. Sugerowano nam jednak, że styl serialu ulegnie zauważalnej zmianie.

Na szczęście klimat oryginału zostanie zachowany. Tak będą wyglądać nowe Kacze opowieści.

Znamy też przybliżoną datę premiery nowych odcinków. Te zostaną wyemitowane w sierpniu bieżącego roku, a więc już całkiem niedługo. Serwis Entertainment Weekly otrzymał też na wyłączność pierwsze fotosy z serialu:

Pierwszy sezon ma składać się z 21 półgodzinnych odcinków i dwóch jednogodzinnych. W rolę Sknerusa McKwacza wcieli się David Tennant (Jessica Jones, Doctor Who), Hyziowi podłoży głos Danny Pudi (Community), Dyziowi użyczy głos Ben Schwartz (Parks and Recreation) a Zyziowi znany z SNL Bobby Moynihan. W rolę Tasi wcieli się Kate Miccuci, Robokwak to Lin-Manuel Miranda, Cyfron Liczypiórek to Jim Rash (Community) a Allison Janney (Mom) to Złota Błyskotka.

Już teraz wiadomo, że powstanie drugi sezon serialu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Seriale Marvela od Disney+ będą powiązane z fabułą produkcji MCU? Kevin Feige coraz mocniej to podkreśla

Jednymi z najbardziej ekscytujących produkcji oryginalnych platformy streamingowej Disney+ mają być seriale Marvela, osadzone w Marvel Cinematic Universe. Choć nowe produkcje nie pojawią się na VOD w dniu premiery 12 listopada, a dopiero w późniejszym terminie, nietrudno zauważyć, że stanowią jeden z najważniejszych wabików, mających przyciągnąć nowych użytkowników do serwisu.

News/Seriale 08.11.2019

Dołącz do dyskusji (13)

22 odpowiedzi na “Kacze opowieści wracają. Zobaczcie, jak wyglądają”

  1. Miki w Szortach to powiew świeżości w kreskówkach Disneya. Z ugrzecznionej kreskówki zrobili całkiem ciekawą produkcję z bardzo ładnym stylem graficznym. Mam nadzieję, że Kacze Opowieści utrzymają poziom.

    Cartoon Network – ucz się od Disneya jak robić rebooty!

  2. Już się nie mogę doczekać .

    I kto by pomyślał że jako dorosły człowiek, będę tak mocno wyczekiwał powrotu Kaczych opowieści :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...