Joel Kinnaman grozi: „nakręcimy Legion samobójców 2!”

News/Film 07.06.2017
Joel Kinnaman grozi: „nakręcimy Legion samobójców 2!”

Joel Kinnaman grozi: „nakręcimy Legion samobójców 2!”

Legion samobójców był filmem rozczarowującym i okropnie zmarnowanym potencjałem. Bardzo utalentowana obsada została wciśnięta w głupi, prosty, nudny i przewidywalny film. Wygląda na to, że szykuje się nam powtórka z rozrywki.

Pierwsze zwiastuny Legionu samobójców porywały lub chociaż intrygowały. Zapowiadała nam się kolejna świetna interpretacja aktorska Jokera, tym razem w wykonaniu Jareda Leto. Zapowiadało się też na dużą ilość zabawy, widowiskowych scen akcji i ogólnie na film, któremu zdecydowanie warto poświęcić nasz czas, jeśli zaakceptujemy jego komiksową konwencję.

Jareda Leto z filmu końcowego w zasadzie prawie że wycięto (zdumiewające, biorąc pod uwagę wysoką jakość przywróconych z nim scen w wersji reżyserskiej), a sam film jest wyjątkowo mało angażujący. Ratuje go w zasadzie tylko obsada, w tym najlepiej zagrana Harley Quinn, jaką kiedykolwiek widziałem.

Prace nad Legionem samobójców 2 mają ruszyć w przyszłym roku.

Tak przynajmniej twierdzi Joel Kinnaman przy okazji wywiadu na Hollywood Reporterze, przeprowadzonym z okazji piątego sezonu House of Cards. Aktor twierdzi, że film na razie nie ma reżysera ani precyzyjnie określonej daty premiery. Twierdzi jednak, że zdjęcia ruszą w przyszłym roku, a on sam – jak zakładamy po wywiadzie – ponownie wcieli się w rolę Ricka Flaga.

Kinnaman w wywiadzie dodaje, że liczy na to, że zaproszenie do reżyserii ponownie przyjmie David Ayer. Zdaniem aktora, jest on w stanie nieco „urealnić” przerysowane postacie z pierwszego filmu i pokazać szerszą (czytaj: ciekawszą) historię w angażujący sposób.

Legion samobójców, jak już wspominałem, był zmarnowanym potencjałem. To pejoratywne określenie, ale sugeruje, że ten potencjał najpierw istniał. A to z kolei oznacza, że sequel ma duże szanse naprawić problemy pierwszego filmu. Zwłaszcza że, dzięki Wonder Woman, filmy z uniwersum DC znowu zyskują na popularności.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Nie czas umierać”, „Matrix 4”, „Diuna”, „Top Gun: Maverick” to dopiero początek – zapowiedzi filmowe na rok 2021

Spoglądając na poniższe zapowiedzi filmowe na rok 2021 możecie odczuć solidne deja vu, ale spokojnie, to wynik przesunięć spowodowanych pandemią koronawirusa, które sprawiły, że rok 2020 od strony premier filmowych w kinach praktycznie nie istniał. A więc jedziemy raz jeszcze, licząc oczywiście na to, że tym razem już nic nadchodzących premier nie zakłóci. Nie zabraknie … Continued

Top/Film 29.12.2020

Dołącz do dyskusji (5)

6 odpowiedzi na “Joel Kinnaman grozi: „nakręcimy Legion samobójców 2!””

  1. Przecież jedynym rozwiązaniem wyjścia z twarzą z takiego potworka jak Legion Samobójców jest zrobienie całego filmu o Harley Quinn. Nawet gdyby wyszedł z tego gniot pokroju LS to i tak hajs za mój bilet mają. Tak fantastycznej postacii dawno na ekranie nie widziałem. Być może kieruja mną czysto męsko – zwierzęcy popęd ale jak dla mnie Harley Quinn grana przez Margot Robbie to niezwykle … “utalentowana”, i niesamowcie piękna kobieta. Mimo, że pod beretem ma ostro na…walone to jednak z pełna świadomością zaryzykowałbym bliższe spotkanie.

  2. Szkoda że trzeba tyle czekać ale napewmo warto Film jest mega i mam nadzieje że aktorzy sie nie zmnienią bynajmniej Margot Robbie w roli Harley Quinn i deadshota którego grał Will Smith

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...