Poznaliśmy datę premiery nowej serii Carpool Karaoke w Apple Music i wiemy już, czego się spodziewać

News/Muzyka 31.05.2017
Poznaliśmy datę premiery nowej serii Carpool Karaoke w Apple Music i wiemy już, czego się spodziewać

Poznaliśmy datę premiery nowej serii Carpool Karaoke w Apple Music i wiemy już, czego się spodziewać

Wiemy już, kiedy zadebiutuje Carpool Karaoke: The Series. Znamy też szczegóły dotyczące pierwszej produkcji wideo w ramach Apple Music.

Apple Music to usługa muzyczna Apple’a, która jest naturalną ewolucją sklepu iTunes. Obecnie skupia się przede wszystkim na muzyce, ale już niedługo znacznie większą rolę będą odgrywały w niej treści wideo. Apple na poważnie wzięło się za produkcję autorskich treści, z których pierwsze pojawią się już w wakacje (chociaż pierwotnie program miał debiutować na wiosnę).

Pierwszy odcinek Carpool Karaoke: The Series zadebiutuje 8 sierpnia 2017 roku.

Carpool Karaoke: The Series to nowa produkcja własna Apple’a, która będzie bazowała na segmencie programu The Late Late Show with James Corden. Do tej części swojego programu prowadzący zapraszał gwiazdy i razem z nimi śpiewał piosenki podczas jazdy samochodem.

Do tej pory Carpool Karaoke miało 33 odcinki plus dwa wydania specjalne. James Corden zaprosił takie gwiazdy jak Justin Bieber, Rod Stewart, Lady Gaga i Madonna. Pierwszy, w którym pojawiła się Mariah Carey, został wyemitowany 25 marca 2015 roku.

Apple Music Carpool Karaoke The Series

Carpool Karaoke: The Series – szczegóły dotyczące nowego programu.

Program Apple’a będzie kontynuował to, co rozpoczął James Corden w swoim programie, ale najpewniej nie zastąpi segmentu z The Late Late Show. Carpool Karaoke: The Series zostanie udostępniony wyłącznie subskrybentom Apple Music. W ramach programu co wtorek będą pojawiały się gwiazdy, czyli muzycy, aktorzy, sportowcy i inni celebryci światowego formatu, w tym:

  • Will Smith i James Corden;
  • Miley, Noah, Billy Ray i cała rodzina Cyrus;
  • Shakira i Trevor Noah;
  • gwiazdy Gry o tron: Sophie Turner i Maisie Williams;
  • Queen Latifah i Jada Pinkett Smith;
  • John Legend, Alicia Keys i Taraji P. Henson;
  • LeBron James i James Corden.

W ramach Carpool Karaoke: The Series goście będą wspólnie śpiewać podczas podróży autem, a także prowadzić rozmowy celem rozbawienia widzów. Producentem serialu zamówionego przez Apple’a jest telewizja CBS we współpracy z Fulwell 43. Twórcami i producentami wykonawczymi są James Corden and Ben Winston, a jako trzeci producent wykonawczy wspierać ich będzie Eric Pankowski.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...