Kojarzycie Mishon? Żona Z Dupy ma nowy kanał na YouTubie

News/YouTube 24.05.2017
Kojarzycie Mishon? Żona Z Dupy ma nowy kanał na YouTubie

Kojarzycie Mishon? Żona Z Dupy ma nowy kanał na YouTubie

Kojarzycie Mishon? To żona Maćka Dąbrowskiego, autora programu Z Dupy. Aleksandra Kasprzyk jest blogerką, modelką i wokalistką, która pojawiała się do tej pory w materiałach na jego kanale. Teraz założyła swój własny.

Na razie dostaliśmy tylko krótką zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać w materiałach od Mishon. Będzie więc o pielęgnacji, tatuażach, trochę o rodzicielstwie i właściwie o wszystkim, co można wrzucić do worka z opisem “lifestyle”. Zresztą tego dotyczył – jak mówi sama Kasprzyk – jej blog prowadzony przez długi czas.

Czy program Mishon zdobędzie taką popularność jak cykl Z Dupy?

Trudno powiedzieć, ale są na to na pewno duże szanse. Sama jest rozpoznawalna w sieci i to nie tylko dzięki udziałowi w programie swojego męża. Kasprzyk zagrała w Legendach Polskich, które realizowane były przez Allegro z udziałem Tomasza Bagińskiego. Wcieliła się w Diablicę w serii o Twardowskim.

Czekam na pierwszy odcinek, żeby sprawdzić, jaki będzie program Mishon. W nadchodzącym materiale dowiemy się co nieco o tatuażach, pielęgnacji i… ślimakach.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

9 odpowiedzi na “Kojarzycie Mishon? Żona Z Dupy ma nowy kanał na YouTubie”

  1. Nie kojarzymy. Ale skoro powstał o tym artykuł, więc musi być to doniosłe wydarzenie w polskim internecie.

    • Ja ja kojarzę bo oglądałem kanał ‘Z dupy’. Ona na tych filmach jak jej mąż mówi brzydkie rzeczy to daje mu plaskacza. Oczywiście on zasługuje żeby go napierdalać. Więc popieram przemoc na Yutube. No, ale to jest udawane.

  2. Jak nie będzie przeklinać jak jej mąż to gimbusy nie będą oglądać. No i tematy są mniej gimbusowskie, wiec nie wróże sukcesu. Oczywiście może trafić w niszę jak ta dziewczyna littlemooonster96.
    Po drugie napiszcie coś o reklamowej apokalipsie. Ludzie się skarżą, szczególnie z polski że niema reklam na YouTube juz niemożna zarobić. To nie przez Adblocka tylko przez google, bo nie daje reklam na filmach. Pewnie wszyscy reklamodawcy uciekli do facebooka.
    To jest poważny problem, a nie to że żona z dupy idzie na własny kanał i zapewne będzie rozwód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...