Wielki powrót do Twin Peaks już 22 maja. Tymczasem na kanale serialu pojawiło się wideo, w którym możemy odwiedzić stare kąty. Jak zmieniło się miasteczko przez ostatnie 25 lat?

Choć bardzo obawiam się tego powrotu i spotkania z tymi samymi, ale o wiele starszymi postaciami, muszę przyznać, że oglądając materiały wideo, czuję klimat serialu, który oglądałam wiele lat temu. Twin Peaks nadal jest mroczne, nieco nierealne. Czuć wilgoć i zimno w powietrzu.

Czuć, że pod przykrywką familiarnego miasteczka, mamy do czynienia z prawdziwym złem. Czymś niezwykłym.

Ja już nie mogę doczekać się, aż obejrzę pierwszy dwugodzinny epizod trzeciego sezonu.

Będzie niebawem okazja, by odświeżyć sobie pamięć i przygotować się na spotkanie z ulubionymi bohaterami. Już 1 maja do HBO GO trafią dwa pierwsze sezony Miasteczka Twin Peaks. Idealne rozpoczęcie majówki!

Teksty, które musisz przeczytać:

Dzisiaj po raz ostatni usłyszymy szepty po zmroku. Finałowy odcinek Kruka na Canal+

Na rynku nie brakuje thrillerów z nadprzyrodzonymi mocami w tle. Dlatego niełatwo jest wyróżnić się z tłumu. Wydaje się, że stacji Canal+ się to udało. Kruk. Szepty słychać po zmroku z każdym kolejnym odcinkiem wywołuje coraz większe poruszenie i zbiera dobre recenzje. Już dziś okaże się, czy twórcy serialu przygotowali równie zaskakujący finał. I czy … Continued

News/Seriale 22.04.2018

Dołącz do dyskusji (14)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...