Spotify dla studentów to nowa oferta popularnej platformy muzycznej. Ma się opłacać

News/Muzyka 19.04.2017
Spotify dla studentów to nowa oferta popularnej platformy muzycznej. Ma się opłacać

Spotify dla studentów to nowa oferta popularnej platformy muzycznej. Ma się opłacać

Komunikacja miejska, Polskie Koleje Państwowe, sieci lokali gastronomicznych, a teraz także Spotify – najpopularniejsza platforma strumieniowania muzyki na świecie dołącza do podmiotów, które realizują usługi dla studentów przy obniżonej cenie.

Czym jest Spotify dla studentów? To tańsze o połowę Spotify Premium, z którego mogą skorzystać wybrani klienci. Platforma muzyczna posiada własną listę akredytowanych wyższych uczelni, których studenci mogą wziąć udział w promocji. Aby sprawdzić, czy możecie skorzystać z atrakcyjnej oferty, musicie wziąć udział w procesie weryfikacyjnym.

Spotify dla studentów to 50-proc. zniżka na abonament Spotify Premium.

Na polskim rynku daje to koszt w wysokości 10 złotych miesięcznie. Bardzo dobra stawka, jak za dostęp do ponad 30 milionów utworów, które możemy pobrać offline do pamięci mobilnego urządzenia. Przy tej sumie po prostu nie wypada już napisać, że Spotify jest „za drogie” albo, że się „nie opłaca”.

Oferta Spotify dla studentów rusza wraz z 19 kwietnia 2017 roku. Co ciekawe, na ten moment platforma strumieniująca muzykę nie podała, do kiedy będzie obowiązywać promocja. Równie ciekawe jest to, że Spotify zamierza wyrywkowo weryfikować autentyczność studiujących za sprawą profesjonalnej zewnętrznej firmy, która specjalizuje się w procesach sprawdzania wiarygodności klientów, użytkowników oraz internautów.

Pełen regulamin oferty zniżkowej dla studentów znajdziecie w tym miejscu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

112 odpowiedzi na “Spotify dla studentów to nowa oferta popularnej platformy muzycznej. Ma się opłacać”

    • Nie do końca, można 3 razy uzyskać okres zniżkowy (czyli 12 miesięcy) ale po każdych 12 miesiącach trzeba pokazać że jest się nadal “Uprawnionym studentem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...