Byliśmy na planie serialu Belfer. Tak powstaje 2 sezon!

Relacja/Seriale 07.04.2017
Byliśmy na planie serialu Belfer. Tak powstaje 2 sezon!

Byliśmy na planie serialu Belfer. Tak powstaje 2 sezon!

Czekacie na 2 sezon Belfra? Jasne, że czekacie! Ja z niecierpliwością czekam, co też twórcy zaserwują nam w nowych odcinkach. Kilka dni temu miałam okazję gościć na pierwszym dniu zdjęciowym produkcji i porozmawiać z aktorami, którzy dołączyli do obsady serialu.

Akcja nowego sezonu serialu Belfer będzie rozgrywać się we Wrocławiu. W tamtejszym prywatnym liceum dochodzi do zaginięć nastolatków. Sprawę, pozostając incognito, ma badać Paweł Zawadzki, czyli tytułowy Belfer, w którego ponownie wcieli Maciej Stuhr.

W obsadzie 2 sezonu znalazły się nowe twarze, m. in. Eliza Reycembel, znana z takich filmów jak Obietnica, Carte Blanche czy Niewinne i Michalina Łabacz, która wcieliła się w główną bohaterkę w filmie Wołyń w reżyserii Wojtka Smarzowskiego.

Wizyta na planie serialu Belfer

Będąc na planie, udało nam się porozmawiać z dwiema aktorkami oraz zobaczyć, jak pracuje ekipa. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Na stołku reżyserskim zasiadło dwóch nowych twórców. 2 sezon Belfra kręcą Krzysztof Łukaszewicz, mający na swoim koncie takie filmy jak Lincz czy Karbala i Maciej Bochniak, reżyser Disco Polo. Autorami scenariusza są Jakub Żulczyk, Monika Powalisz, Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim. Dwóch pierwszych twórców odpowiada za pierwszy sezon produkcji.

Plan Belfra

Nowe odcinki Belfra swoją premierę będą miały jesienią tego roku w stacji Canal +.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Wesele 2” na nowych zdjęciach z planu. Zebraliśmy wszystko, co wiemy o nowym filmie Wojtka Smarzowskiego

Wojciech Smarzowski jest powszechnie uznawany za jednego z najpopularniejszych i najbardziej uzdolnionych polskich reżyserów. Twórca rozpoczął niedawno prace na planie swojego nowego filmu zatytułowanego roboczo „W2”, choć medialnie przyjęła się już nazwa „Wesele 2”. Do sieci trafiły właśnie premierowe zdjęcia z planu, a o samym filmie wiemy już całkiem dużo.

Artykuł/Film 27.07.2020

Dołącz do dyskusji (7)

54 odpowiedzi na “Byliśmy na planie serialu Belfer. Tak powstaje 2 sezon!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...