Ed Sheeran nie zginie w siódmym sezonie Gry o tron i będzie miał swoje pięć minut

News/Seriale 05.04.2017
Ed Sheeran nie zginie w siódmym sezonie Gry o tron i będzie miał swoje pięć minut

Ed Sheeran uchylił nieco rąbka tajemnicy na temat swojego udziału w najnowszym sezonie Gry o tron. Postać odgrywana przez brytyjskiego piosenkarza nie podzieli losu znaczącej części bohaterów sagi.

O tym, że Ed Sheeran weźmie udział w nagraniach do siódmego sezonu Gry o tron wiemy już od kilku tygodni. Teraz sam zainteresowany zdradził nieco o swojej postaci.

Wiem, kogo zagram. Nie zginę. (…) Będę na ekranie przez jakieś 5 minut – powiedział w rozmowie z Daily Star.

Czy to spoiler? Raczej nie, bo postać, która pojawi się na ekranie przez kilka minut na pewno nie będzie ważna dla rozwoju fabuły. Być może Sheeran będzie jednym ze statystów na planie i wówczas nie przejęlibyśmy się nawet śmiercią jego postaci.

Warto jednak zauważyć, że tego typu przecieki to nowość w kontekście Gry o tron, której aktorzy zwykle nie chcą zdradzać najmniejszych szczegółów o treści kolejnych sezonów. Wcześniej mniej więcej wiedzieliśmy, co się stanie, ponieważ akcja książek wyprzedzała akcję serialu. Teraz jest odwrotnie.

Niedawno dowiedzieliśmy się także od Nikolaja Coster-Waldau, odgrywającego rolę Jamie Lannistera, że Cersei, czyli siostra i kochanka w jednym, może nie dochować wierności ojcu swoich dzieci.

Wszystko wyjaśni się wraz z debiutem nowego, siódmego sezonu.

Ten pojawi się 16 lipca tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Sansa zrobiła sobie tatuaż sławiący Starków i wszyscy fani Gry o tron oszaleli

Nie ma niczego trudniejszego od długiego oczekiwania na nowy sezon ukochanego serialu. A co dopiero ostatni sezon takiej produkcji jak Gra o tron. Prowadzi to do zabawnych sytuacji, gdy każdy drobny gest jest odczytywany jako potencjalny spoiler. Ostatnio fanom serialu naraziła się Sophie Turner, czyli Sansa, która pochwaliła się enigmatycznym tatuażem.

News/Seriale 22.06.2018

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...