Nowa Lara Croft w pełnej okazałości. Tak wygląda Alicia Vikander na planie filmu Tomb Raider

News/Film 28.03.2017
Nowa Lara Croft w pełnej okazałości. Tak wygląda Alicia Vikander na planie filmu Tomb Raider

Jeżeli fani serii Tomb Raider bali się o wierność nadchodzącego filmu względem gry wideo, mogą już odetchnąć z ulgą. Zdjęcia Lary Croft (Alicia Vikander) prosto z planu pokazują, że mamy do czynienia ze wzorową adaptacją.

Alicia Vikander wygląda jak typowa Lara Croft. Oczywiście nie ta z gier na pierwsze PlayStation, ale udana reinkarnacja bohaterki z 2013 roku. Wtedy seria rozpoczęła się na nowo, a protagonistka zyskała odświeżony, znacznie bardziej ludzki wygląd. Jej piersi przestały być nienaturalnie duże, jej biodra odzyskały kilka brakujących żeber, a głowa przestała być nieproporcjonalnie wielka.

Wygląd i ubiór Vikander jasno wskazuje, że filmowy Tomb Raider to adaptacją gry wydanej w 2013 roku.

W niej Lara Croft wygląda dokładnie tak samo jak aktorka na zdjęciach. Posiada znoszony szary top oraz długie, sięgające kostek spodnie. Na jednym z ujęć Vikander trzyma czekan, który również znalazł się w grze akcji. Za jego pomocą panna Croft wspinała się po górach i półkach skalnych, odrywając nowe tereny niegościnnej wyspy.

To właśnie na odizolowanej od świata, zapomnianej wyspie rozegra się akcja filmu Tomb Raider. Lara Croft trafia na nią w pogoni za swoim ojcem – znanym podróżnikiem, odkrywcą i archeologiem, który w ostatnich latach kariery stracił renomę goniąc za mitycznymi skarbami i zjawiskami nie z tego świata.

Oczywiście wyspa nie jest tak bezludna, jak początkowo się wydaje. Pośród jej lasów można znaleźć nie tylko pozostałości instalacji z okresu drugiej wojny światowej, ale również ruiny świadczące o istnieniu antycznego, doskonale rozwiniętego miasta-państwa.

Na tej niezbadanej wyspie, gdzie niemal każda żywa istota czyha na życie i zdrowie kobiety, 21-letnia studentka zamienia się w zdeterminowaną, odważną, silną i dzielną łowczynię skarbów. Lara zaakceptuje tam swoje przeznaczenie, które rzuca się cieniem na całą rodzinę zamożnych Croftów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (15)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...