– Jaka jest twoja supermoc? – Flash pyta Batmana. – Jestem bogaty – odpowiada Batman. To najlepszy fragment epickiego trailera Justice League, jaki właśnie pojawił się w sieci.

Widzimy w nim wszystkich głównych bohaterów widowiska: Batmana (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Aquamana (Jason Momoa), Flasha (Ezra Miller) i Cyborga (Ray Fisher). Przez moment pojawia się nawet ukochana Aquamana – Mera, w którą wciela się Amber Heard.

Justice League zadebiutuje w Polsce 17 listopada tego roku.

Film wyreżyseruje oczywiście Zack Snyder.

Wydaje się, że dla DC Comics Justice League może być momentem zwrotnym. Po bardzo chłodno przyjętym Batman v Superman: Dawn of Justice i oscarowym, choć zmieszanym z błotem Suicide Squad uniwersum wytwórni przeżywa ciężkie chwile.

2 czerwca zobaczymy na ekranach kin film o Wonder Women, ale DC najpewniej ma w planach pójście w ślady Marvela i poświęcenie oddzielnego obrazu każdemu z herosów. Niestety, choć trailer jest niesamowicie efektowny, to po jego odnoszę wrażenie, że Snyder niewiele nauczył się na swoich błędach.

Trailer Justice League jest mroczny, pełen patosu, ale nie obyło się też bez elementów humorystycznych.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (22)

56 odpowiedzi na “Mamy epicki zwiastun Justice League z całą piątką superbohaterów”

  1. “Oscarowy” Legion samobójców to może nie jest błąd, ale jednak lekkie nadużycie, biorąc pod uwagę fakt, że film statuetkę zgarnął za najlepsze fryzury xD

  2. Tragiczny to będzie moment, w którym (znowu) okaże się, że (kolejny) zwiastun zawiera najciekawsze fragmenty produkcji.
    Z drugiej strony – jak ratować cokolwiek w czym gra Ben Affleck :-D

  3. Mam naprawdę nadzieję ,że ten film będzie dobry, jeżeli nie będzie to otwarcie powiem że filmowe uniwersum DC… ssie. Przepraszam za mocne słowa.

  4. Batman v Superman “chłodno przyjęty”?! Dostał 4 złote maliny! Gdyby nie to, że w tym roku powstał Hillary’s America to otrzymałby dwukrotnie więcej…

  5. chciałbym się mylić ale szykuje się kolejna przeładowana efektami specjalnymi kupa. Snyder Nolanowi nie dorasta nawet do pięt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...