Najlepszą scenę ze Star Wars: Rogue One można już zobaczyć online, za darmo i w jakości HD

News/Film 24.03.2017
Najlepszą scenę ze Star Wars: Rogue One można już zobaczyć online, za darmo i w jakości HD

Najlepszą scenę ze Star Wars: Rogue One można już zobaczyć online, za darmo i w jakości HD

Star Wars: Rogue One zapisze się w pamięci fanów Gwiezdnych wojen głównie za sprawą jednej sceny. Mowa o rewelacyjnej sekwencji, która znalazła się na samym końcu filmu. Teraz można zobaczyć ją online.

Chodzi mi oczywiście o fragment, w którym pojawia się Darth Vader. Lord Sithów dokonuje abordażu fregaty rebeliantów z misją przechwycenia planów gwiazdy śmierci. W tym momencie klimat Star Wars: Rogue One zmienia się diametralnie, a klaustrofobiczne ujęcia w ciemnym korytarzu robią gigantyczne wrażenie. Dla tej jednej sceny warto było iść na film do kina.

Teraz niesamowita sekwencja ze Star Wars: Rogue One jest do zobaczenia w serwisie YouTube.

Filmowy materiał stanowi część klipu wideo zrealizowanego przez redakcję Wired. Z okazji premiery Rogue One na Blu-ray oraz DVD reżyser Gareth Edwards zdradza kilka szczegółów na temat swojego filmu. Między innymi to, że sam pojawia się w kultowej sekwencji i wciąż czeka, aż Disney wyda figurkę z jego podobizną. Edwards z przymróżeniem oka mówi, że to właśnie dzięki odgrywanemu przez niego żołnierzowi Rebelia mogła wygrać z Imperium.

Czysty, niezmącony, pochodzący bezpośrednio z wersji Blu-ray fragment Star Wars: Rogue One rozpoczyna się w 4 minucie i 30 sekundzie powyższego klipu. Miłego oglądania. Co do dystrybucji na fizycznym nośniku – Łotr Jeden debiutuje na płycie dokładnie dzisiaj, to jest 24 marca 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Tym prawdziwym zakończeniem sagi „Star Wars” jest „Duel of the Fates”. Przy nim „The Rise of Skywalker” to taki wysokobudżetowy fanfic

„Duel of the Fates”, bo taki tytuł otrzymał niezrealizowany scenariusz IX epizodu sagi „Star Wars”, byłby lepszym zwieńczeniem cyklu niż potworek J.J. Abramsa z wielu powodów. Dopiero w zestawieniu z wizją Colina Trevorrowa widać, jak kiepskimi „Gwiezdnymi wojnami” jest film „The Rise of the Skywalker”.

Analiza/Film 17.02.2020

Dołącz do dyskusji (1)

12 odpowiedzi na “Najlepszą scenę ze Star Wars: Rogue One można już zobaczyć online, za darmo i w jakości HD”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...