HBO tworzy serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka. Wiemy, kto w nim zagra

News/Seriale 20.03.2017
HBO tworzy serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka. Wiemy, kto w nim zagra

HBO tworzy serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka. Wiemy, kto w nim zagra

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że HBO tworzy polski serial na podstawie “Ślepnąc od świateł”, powieści Jakuba Żulczyka. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w listopadzie ubiegłego roku i cały czas trwają. Teraz wiemy już, kto wystąpi w serialu.

Jak donoszą WirtualneMedia.pl w nowym serialu HBO Polska zagrają Robert Więckiewicz i Cezary Pazura. Reżyserem serialu jest Krzysztof Skonieczny, który na swoim koncie ma pełnometrażowy film “Hardkor Disko”, za który zdobył Złotego Lwa jako najlepszy debiut reżyserski w 2014 roku.

Akcja książki Jakuba Żulczyka rozgrywa się podczas Świąt Bożego Narodzenia. Powieść opowiada o kilku dniach z życia dilera narkotykowego.

Premiera serialu na podstawie “Ślepnąc od świateł” zaplanowana jest na 2017 rok.

Aktualnie stacja HBO zakończyła pracę nad innym polskim serialem, “Wataha”. Drugi sezon produkcji o Wiktorze Rebrowie swoją premierę będzie miał jesienią tego roku. Mieliśmy okazję być na planie Watahy i widzieć, jak kręcona była druga seria serialu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Steven Spielberg i Tom Hanks zrobią kontynuację „Kompanii braci”. To najlepiej oceniany serial wojenny w historii

„Kompania braci” to jedna z najbardziej docenianych i najobficiej nagradzanych produkcji telewizyjnych w historii. Miniserial doczekał się jednego sequela w postaci „Pacyfiku”, ale ta historia nie dobiegła jeszcze końca. Kontynuacją tej historii będzie „Masters of the Air”. W pracach nad serial udział wezmą Steven Spielberg i Tom Hanks.

News/Seriale 11.10.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...