Dziś wieczorem, na żywo, Depeche Mode w twojej przeglądarce

News/Muzyka 17.03.2017
Dziś wieczorem, na żywo, Depeche Mode w twojej przeglądarce

Już dziś, o 20:00, w ten piękny piątkowy wieczór, będziemy mogli oglądać na żywo świetnie się zapowiadający występ Depeche Mode w Berlinie. Jeżeli nie masz innych planów na wieczór, to aż żal opuścić!

No dobra, znaczna część z was, szczególnie ta młodsza część, ma zapewne na piątkowy wieczór rozrywkowe i wyskokowe plany. Część jednak wybierze domowe zacisze i relaks. Mamy dla was propozycję.

Dziś wieczorem o 20:00 w Berlinie na scenę wejdzie legendarne Depeche Mode, by dać kolejny koncert promujący płytę Spirit. Ty też możesz stać się jego częścią. Wystarczy do tego komputer, tablet lub inne podobne urządzenie, w miarę wydajne łącze internetowe i… wolny czas.

Depeche Mode na żywo? Warto!

Nowa płyta Depeche Mode, nawet zdaniem fana, do najlepszych nie należy. Przemek opisał ją dość krytycznie, stwierdzając, że to przyzwoite wydawnictwo, ale nic szczególnego, o czym wielu zapomni po paru dniach od odsłuchu. Może to i prawda, ale nie zapominajmy o zdolnościach tego zespołu na żywo i o fakcie, że poza nowymi singlami z całą pewnością pojawi się legendarna klasyka.

Depeche Mode na żywo

By móc obejrzeć transmisję, należy zalogować się do usługi T-Mobile Electronic Beats, o tu, pod tym adresem. Mamy nadzieję, że serwery wytrzymają napływ fanów i że transmisja przebiegnie w sposób niezakłócony.

Zamierzam sprawdzić. Depeche Mode to klasa sama w sobie. Wam również serdecznie to polecam.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (8)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...