Serial Breaking Bad doczekał się własnej filmowej wersji

News/Film 13.03.2017
Serial Breaking Bad doczekał się własnej filmowej wersji

Serial Breaking Bad doczekał się własnej filmowej wersji

Tęsknicie za Breaking Bad? Serial doczekał się właśnie swojej filmowej wersji. Nieoficjalnej, co prawda, bo stworzonej przez zagorzałego fana produkcji.

Dwugodzinny film Breaking Bad możemy obejrzeć na Vimeo. Produkcja trafiła tam całkiem niedawno. Została stworzona przez fana serialu.

Nie jest to jednak fanowski remake produkcji. Breaking Bad – The Movie powstał na podstawie ujęć z pięciu sezonów serialu, którego emisja zakończyła się cztery lata temu.

Breaking Bad – The Movie from Breaking Bad – The Movie on Vimeo.

Film powstawał dwa lata. I właściwie nie ma w tym nic dziwnego. Breaking Bad liczy ponad 60 odcinków, z których każdy trwa około 40 minut czy godziny. Zmieścić całą fabułę w 127 minutach… Jest z tym na pewno trochę roboty.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

24 odpowiedzi na “Serial Breaking Bad doczekał się własnej filmowej wersji”

  1. Sporo pobocznych wątków ucieka zawsze w takich filmach z serialu zrobionego, tak jak w Pitbullu, skleconego z odcinków serialu. BB był tak genialny że warto wszystkie odcinki oglądnąc, nawet jeśli pierwszy sezon z początku był niekiedy nużący i pewnie wielu się tym zraziło

  2. Ja nie dałem rady, odpuściłem po kilku odcinkach drugiego sezonu. Nie dałem rady patrzeć na Skyler a i wtórność fabuły też mi przeszkadzała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...