Zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Atomic Blonde. Ten jest adresowany do pełnoletnich widzów, ponieważ poza niezwykle rzeczywistymi sekwencjami walki znajdują się w nim również sugestywne ujęcia seksu.

Atomic Blodne to film, o którym jeszcze niedawno nie miałem bladego pojęcia. Dzisiaj wiem, że koniecznie muszę zobaczyć go w kinie. Tytuł akcji zapowiada się na rewelacyjną odskocznię od nierealistycznych, wypełnionych wątkami science-fiction oraz fantasy produkcji, które zdominowały kino. Jeżeli lubicie akcję, ale wymiotujecie Szybkimi i Wściekłymi lub tasiemcami Marvela, mam coś w sam raz dla was.

Atomic Blonde opowie historię agentki MI6, w którą wciela się Charlize Theron.

Podczas misji w Berlinie głównej bohaterce będzie towarzyszył James McAvoy. Aktor zebrał ostatnio mnóstwo bonusowych punktów za rewelacyjny zbiór ról w thrillerze Split, także jego obecność jest jak najbardziej pożądana. Szykuje się rewelacyjny duet.

Atomic Blonde zapowiada się ciekawie z przynajmniej trzech powodów. Po pierwsze, główną bohaterką jest kobieta. To przyjemna i ciekawa odmiana po wszelkiej maści Bondach, Bourne’ach oraz U.N.C.L.E-ach.

Po drugie, Atomic Blonde stawia na realistyczne sceny walk oraz wymiany ognia. Na tyle realistyczne, że pięknej Charlize Theron pękły dwa zęby podczas produkcji filmu. Aktorka przyznaje, że dali jej na planie niesamowity wycisk. Oglądając świetny zwiastun, nie mam powodu w to nie wierzyć.

Po trzecie w końcu, produkcja jest adresowana do pełnoletnich widzów. Zero grzeczności. Zero kastrowania na potrzeby nastolatków. Sugestywna przemoc, nagość, seks, wulgaryzmy – będzie tutaj wszystko, czego nie zobaczycie w 4/5 filmów akcji, jakie współcześnie trafiają do oferty sieci kin.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...