Pierwsze Kac Vegas uznawane jest za naprawdę znośną, zabawną, solidną komedię z grupy tych najbardziej przyziemnych. Film rozpoczął niezwykle dochodową serię, toteż nic dziwnego, że Hollywood wpadło na pomysł stworzenia podobnego tytułu w żeńskiej obsadzie.

To nie pierwszy raz, kiedy eksperymentuje się z całkowitą wymianą mężczyzn na kobiety. Bardzo głośnym przypadkiem było nowe Ghostbusters, w którym żeński skład ratował nas przed duchami. Produkcja okazała się komercyjną porażką, zbierając cięgi także od krytyków i recenzentów.

Teraz robi się głośno o Ocean’s Eight. W filmie banda Clooney’a zostaje zamieniona na najlepsze złodziejki świata. Panie łączą siły, aby dokonać najbardziej efektownego skoku w historii. Film zapowiada się interesująco, a w obsadzie znalazły się takie artystki jak Rihanna, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter czy Anne Hathaway.

Było jedynie kwestią czasu, aż powstanie film w stylu Kac Vegas, ale z kobietami w rolach głównych.


Nie dziwi mnie, że taka produkcja jest kręcona. Dziwi mnie, że dopiero teraz. Rough Night (Ciężka Noc) opowiada o grupie przyjaciółek, które postanawiają „zaszaleć” oraz „tonąć w morzu penisów”. Nieformalną liderką żeńskiego gangu jest Scarlett Johansson, w cieniu której podążają mniej znane aktorki.

Jak to bywa w komediach na modłę Kac Vegas, imprezowy wieczór zaczyna się komplikować. Jedna niesamowita przygoda goni drugą, aż dochodzi do tragedii, którą naprawdę ciężko odkręcić. Oczywiście Rough Night na pewno zakończy się (w miarę) szczęśliwie, a żeńska przyjaźń zostanie scementowana tak silnie, że wystarczy jej na trzy kolejne filmy…

…pod warunkiem, że kupicie bilety i wytwórnia będzie zadowolona.

Teksty, które musisz przeczytać:

Ostatni wakacyjny kac

Wczoraj w sieci zadebiutował zwiastun trzeciej i ostatniej części trylogii przygód męskiej watahy. Kac Vegas 3 to jeden z tych filmów, podczas którego można powiedzieć – „Chłopie! Przeżyłem lepszą imprezę!”

Film 08.03.2013

Dołącz do dyskusji (14)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...