Ewan McGregor to przystojny mężczyzna, nie ma sie co oszukiwać. Zwłaszcza, że udało mu się wyglądać całkiem nieźle, wcielając się w rolę heroinisty. Jego charakteryzacja w trzecim sezonie Fargo może jednak zaskoczyć. McGregor jest łysawy i ma spory brzuszek.

W trzecim sezonie Fargo szkocki aktor wcielił się w podwójną rolę. McGregor zagrał dwóch braci, Emmita Stussy i Raya Stussy, którzy wcale nie są bliźniakami. W teaserze produkcji mogliśmy zobaczyć jednego z nich. To pierwsza zapowiedź 3 sezonu Fargo, w której widzimy aktorów biorących udział w serialu. Do tej pory otrzymywaliśmy krótkie, dość enigmatyczne materiały.

3 sezon Fargo opowie o wydarzeniach, które rozegrały się cztery lata po zakończeniu akcji z pierwszego sezonu. Tym razem przeniesiemy się do miejscowości Eden Valley w Minnesocie.

Nadchodząca seria swoją premierę będzie mieć za ponad miesiąc, bo 19 kwietnia tego roku. Po zakończeniu 3 sezonu będzie można go w całości obejrzeć w platformie ShowMax. Aktualnie w tym serwisie możemy oglądać dwa pierwsze sezony Fargo.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...