Marzenia się spełniają? Łukasz Jakóbiak wystąpi w jednym z najlepszych talk-show na świecie

News/YouTube 01.03.2017
Marzenia się spełniają? Łukasz Jakóbiak wystąpi w jednym z najlepszych talk-show na świecie

Marzenia się spełniają? Łukasz Jakóbiak wystąpi w jednym z najlepszych talk-show na świecie

Ellen DeGeneres, prowadząca jednego z najlepszych amerykańskich talk-show na świecie, zaprosiła do swojego programu… Łukasza Jakóbiaka. Tak, Łukasza Jakóbiaka, prowadzącego swoje autorskie show, 20m2, w serwisie YouTube. 

Jakóbiak nieraz dawał wyraz swojej sympatii do Ellen DeGeneres oraz chęci poznania jej osobiście. Youtuber publikował w social media na przykład zdjęcia swojej koszuli z wyhaftowanym napisem “I want to meet Ellen”. W końcu, po kilku latach, jego marzenie się spełniło – Jakóbiak, jak ogłosił na Instagramie, leci do Los Angeles, by spotkać się ze swoją ulubioną osobowością telewizyjną.

Ta wiadomość to przykład na to, że jeśli czegoś bardzo się chce i uporczywie dąży do celu, marzenia się spełniają.

Oprócz swojego programu na YouTubie, który jest serią wywiadów ze znanymi ludźmi z branży kina, telewizji i show-biznesu, Łukasz Jakóbiak prowadzi także wykłady motywacyjne. Ci, którzy śmieją się z tej branży, być może zastanowią się przez chwilę, czy jednak “czegoś w tym wszystkim nie ma” (ja, na ten przykład, właśnie się zastanawiam).

Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Jakóbiakowi dopina swego i spełnia swoje marzenie.

Jakiś czas temu udało mu się porozmawiać ze swoim ulubionym muzykiem. Youtuber wiedział dokąd leci artysta i wybrał się na lotnisko, na którym ten oczekiwał na kolejny lot.

Chętnie obejrzę odcinek, w którym Jakóbiak zagości w The Ellen DeGeneres Show. Zastanawiam się, jak przebiegać będzie to spotkanie i o czym będą rozmawiać. W końcu, jakby nie było, polski youtuber choć próbuje swoich sił w wywiadach z zagranicznymi gwiazdami, nie jest znany na całym świecie. Szczegóły pewnie poznamy wkrótce. Dowiemy się o nich zapewne od samego Łukasza Jakóbiaka.

EDIT:

Jak się okazało, całe zamieszanie i informacja podana przez Jakóbiaka na Instagramie była… cóż, zaplanowaną – chyba mogę to tak nazwać – akcją marketingową, mającą na celu zwrócenie na siebie uwagi. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (20)

28 odpowiedzi na “Marzenia się spełniają? Łukasz Jakóbiak wystąpi w jednym z najlepszych talk-show na świecie”

  • Pierwszy link, swoją drogą że Spidersweb na temat maili – “Potwierdzają to wiadomości, które opublikowano na Twitterze. Paweł Szefernaker ze sztabu Andrzeja Dudy potwierdził, że ten kandydat został zaproszony do udziału w internetowym talk show. Na dowód tego opublikował korespondencję z Jakóbiakiem, w której przyznaje, że Andrzej Duda otrzymał zaproszenie, ale z niego nie skorzysta ze względu na trwającą kampanię”.
   Co do “preparowania” maili – Kalita potwierdził, że Ogórek dostała maila z zaproszeniem i teksty o spreparowaniu są bzdurą, podobnie w przypadku Szefernakera, szefa sztabu Dudy.
   Nie wiem czy napisałeś to, by celowo manipulować czy wynikało to z Twojej niewiedzy, ale nie wnikam.

 1. Youtuber publikował w social media na przykład zdjęcia swojej koszuli z wyhaftowanym napisem „I want to meet Ellen”.

  Żebrał, żebrał, aż wyżebrał. Skoro wszem i wobec publikował zdjęcia z takim hasłem, to kto wie, co robił niepublicznie. Naprawdę – „marzenia się spełniają”, powinno być ostatnim powiedzonkiem jakie mogłoby pasować do tej historyjki. Ja tu widzę raczej efekt prawdopodobnego, nachalnego ciśnięcia laski, oraz jej chwilowego braku pomysłów na kolejnego gościa (takie coś, co stworzyło analogiczną sytuację u Wojewódzkiego (vide kilka ostatnich „wartościowych” osób)). Wykorzystała rezerwę, a ten się cieszy jakby ktoś go uhonorował za te drętwe wywiady.

  • Marzenia się nie spełniają! Je się spełnia! Można np. tak jak Łukasz wyżebrać. Ważne, że osiąga swoje cele i nikomu przy tym nie szkodzi.

    • Tzn jak? Jeżeli nikomu w ten sposób nie zaszkodził to nadal nie widzę nic złego. Nawet jak dał d… komu trzeba. To jego sprawa, dopóki nie szkodzi osobom trzecim.

     • Tak jak głupi nie musi nikomu szkodzić, żeby nazwać go głupkiem, tak i mitoman pozostaje mitomanem, niezależnie od tego czy komuś szkodzi, czy nie. Czy napisałem, że jest szkodliwy, że tak cię to frapuje?

     • Chodzi o twój negatywny stosunek do jego zachowania. Uważam po prostu, że nic nam do tego jak próbuje osiągnąć cel dopóki nie jest to szkodliwe. To że ma swój świat, nawet wymyślony, to jego sprawa i tych których to interesuje. Ma swoją publikę, która go lubi i do nich adresuje te motywacyjne/coaching’owe czary mary.

 2. “Ci, którzy śmieją się z tej branży, być może zastanowią się przez chwilę, czy jednak „czegoś w tym wszystkim nie ma” (ja, na ten przykład, właśnie się zastanawiam).”
  Hm, pewnie że coś w tym wszystkim jest. Pieniądze.

 3. Kobietya wygląda na nierozgarnetą i nieciekawa, ktos to ogląda?
  Myslę, że to ona powinna być gościem u Jakóbiaka.

 4. Serio koleś jest beznadziejna miernota tv się poznało ehhh masakra jakie parcie ma na szkło zalosneee to gejowskie zmanierowane dziecko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...