Legionem samobójców w Suicide Squad 2 może pokierować kontrowersyjna postać

Film 16.02.2017
Legionem samobójców w Suicide Squad 2 może pokierować kontrowersyjna postać

Legionem samobójców w Suicide Squad 2 może pokierować kontrowersyjna postać

Suicide Squad okazało się fatalnym filmem, ale zarobiło swoje. Filmowe DC Expanded Universe i tak doczeka się kontynuacji tego filmu. Potwierdziły się też plotki dotyczące tego, kto może zostać reżyserem obrazu.

Legion samobójców okazał się jednym z największych filmowych rozczarowań minionego roku. Świetne materiały promocyjne i kreacje aktorskie Deadshota i Harley Quinn pompowały hype, ale po seansie powietrze uszło z produkcji niczym z przebitego zabłąkaną kulą balona.

Nie przeszkodziło to zarobić Suicide Squad ogromnych pieniędzy.

Film stawiający w centrum nie bohaterów, a łotrów, zarobił ok. 750 mln dol. pomimo kiepskich recenzji. Widzowie oczekiwali widowiska na miarę fenomenalnego Deadpoola, a dostali miernej jakości film zmontowany na kolanie. Biorąc pod uwagę zyski nic jednak dziwnego, że Warner Bros. pracuje już nad kontynuacją.

Legion samobójców 2 powstanie, ale nie znamy jeszcze daty premiery. Jeszcze sporo czasu minie, zanim padnie pierwszy klaps. Warner Bros. dopiero szuka reżysera, ale wygląda na to, że ma już w planach zaangażowanie do drugiej części dość znanej i kontrowersyjnej persony.

Suicide Squad 2 może wyreżyserować Mel Gibson.

David Ayer, reżyser i scenarzysta pierwszego Legionu samobójców, nie będzie miał możliwości zajęcia się kontynuacją. Pracuje obecnie nad projektem Gotham City Sirens, w którym zobaczymy Margot Robbie w roli Harley Quinn obok Poison Ivy i Kobiety kot. Warner Bros. musi szukać kogoś innego na jego miejsce przy tym projekcie w ramach DC Extended Universe.

Dziś rano pojawiła się plotka, jakoby Warner Bros. prowadziło rozmowy z Melem Gibsonem w sprawie Suicide Squad 2. Nie miał być on jednak kolejnym członkiem Legionu samobójców lub następcą Amandy Waller jako osoby prowadzącej Task Force X do boju. Wedle plotek kontrowersyjny twórca Braveheart i Pasji miał zostać reżyserem tego filmu.

Po kilku godzinach od pojawienia się informacji na ten temat potwierdził je główny zainteresowany.

Mel Gibson przyznał, że faktycznie prowadzi rozmowy ze studiem i jest szansa, że pokieruje tą produkcją, ale nazwał to jak na razie “pierwszą randką”. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy negocjacje zakończą się podpisaniem kontraktu.

Wśród innych nazwisk wymienianych w kontekście reżyserii Suicide Squad wymieniani są Ruben Fleischer (Zombieland), Daniel Espinosa (Safe House) i Jonathan Levine (Warm Bodies). Mel Gibson jest jednak pierwszym wyborem Warner Bros.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Nie czas umierać”, „Matrix 4”, „Diuna”, „Top Gun: Maverick” to dopiero początek – zapowiedzi filmowe na rok 2021

Spoglądając na poniższe zapowiedzi filmowe na rok 2021 możecie odczuć solidne deja vu, ale spokojnie, to wynik przesunięć spowodowanych pandemią koronawirusa, które sprawiły, że rok 2020 od strony premier filmowych w kinach praktycznie nie istniał. A więc jedziemy raz jeszcze, licząc oczywiście na to, że tym razem już nic nadchodzących premier nie zakłóci. Nie zabraknie … Continued

Top/Film 29.12.2020

Dołącz do dyskusji (6)

7 odpowiedzi na “Legionem samobójców w Suicide Squad 2 może pokierować kontrowersyjna postać”

  1. Dziwne Mel Gibson nie gwałcił nastolatek nawalony narkotykami jak Romek Polański, nie jest jakimś kryptopoedofilem jak Woody Alen który zalegalizował swój związek z pasierbicą kiedy ta podrosła. Więc nie ośmieszajcie się i nie nazywajcie go kontrowersyjnym. Ale jak widać machina lewackiej politpoprawności zrobiła swoje, normalni ludzie są kontrowersyjni. A Warner Bros i Hollywood nic mu nie wybaczyło tylko wiedzą kto potrafi lepiej od nich zarabiać na filmach. A że lubi sobie wypić to w naszym kraju jest raczej zaletą a nie wadą ;). Natomiast antysemitą to jest każdy kto ma inne zdanie i poglądy od Żydów, więc uważajcie bo kiedyś może trafić i na was.

  2. Akurat co jak co, ale Gibson kręci zajebiste filmy oporowo, a uniwersum DC musi uderzyć w jakichś rozsądnych reżyserów jeśli chcą je uratować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...