Nowa zapowiedź “Pięknej i Bestii” sprawia, że chcę już zobaczyć ten film!

Film 31.01.2017
Nowa zapowiedź “Pięknej i Bestii” sprawia, że chcę już zobaczyć ten film!

Nowa zapowiedź “Pięknej i Bestii” sprawia, że chcę już zobaczyć ten film!

Do sieci trafił finałowy zwiastun filmu “Piękna i Bestia”. To kolejny powód do tego, aby wybrać się do kina.

Po obejrzeniu wszystkich zapowiedzi “Pięknej i Bestii” można stwierdzić, że dokładnie wiemy, jak będzie wyglądał cały film. Jednak w przypadku tej opowieści nie jest to do końca wadą – wszak historię Pięknej i Bestii każdy z nas zna od małego.

A fakt, że mogliśmy zobaczyć, że produkcja z Emmą Watson w roli głównej została przepięknie nakręcona, tylko zachęca mnie do wybrania się do kina.

Jestem pewna, że twórcy filmu zostawili wiele smaczków, któych nie pokazali w trailerach. Zresztą podobne było z Kopciuszkiem Disneya – wszystkie zwiastuny zdradzały właściwie całą historię, a jednak na filmie bawiłam się znakomicie i wciągnęłam się w tę – znaną mi przecież – opowieść.

“Piękna i Bestia” zapowida się rewelacyjnie. Świat przedstawiony, charateryzacja aktorów i aktorek – czuć tę disneyowską magię. Premiera filmu odbędzie się już w przyszłym miesiącu, a dokładnie 17 marca. Nie mogę się doczekać!

Na ekranie oprócz Emmy Watson zobaczymy m. in. Dana Stevensa jako Bestię, Luke’a Evansa jako Gastona i Kevina Kline’a jako ojca głównej bohaterki. Za reżyserię filmu odpowiada Bill Condon.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Nowa zapowiedź “Pięknej i Bestii” sprawia, że chcę już zobaczyć ten film!”

  1. Piękna i bestia przedstawia zakamuflowaną kobiecą fantazję na temat zoofilii. W żadnym razie to nie jest film dla małych dziewczynek. Dla Ciebie Joanno też nie. Właściwie to jest film dla nikogo i powinien zostać zbanowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...