Nowy serial Ryana Murphy’ego prezentuje się fenomenalnie. Zobacz teasery produkcji “Feud: Bette and Joan”

Seriale 23.01.2017
Nowy serial Ryana Murphy’ego prezentuje się fenomenalnie. Zobacz teasery produkcji “Feud: Bette and Joan”

Nie powiem, żeby to, co wyjdzie spod ręki Ryana Murphy’ego zawsze mi się podobało, ale jego nowy serial “Feud: Bette and Joan” naprawdę zapowiada się rewelacyjnie. Za siebie mówią nie tylko obsada, ale i teasery, które niedawno pojawiły się w sieci.

W główne role w serialu wcieliły się Jessica Lange i Susan Sarandon. Lange zagra Joan Crawford, a Sarandon Bette Davis. Obie aktorki, Crawford i Davis, spotkały się na planie filmu “Co się zdarzyło Baby Jane”, który swoją premię miał w 1962 roku. Serial “Feud: Bette and Joan” opowie o relacjach obu pań i o tym, jak to się stało, że wzięły udział w jednej produkcji.

Trzeba przyznać, że oba teasery zapowiadają świetny serial. Klimat, zdjęcia, kolorystyka i muzyka – idealnie ze sobą współgrają. A do tego Jessica Lange i Susan Sarandon! Zbierając to wszystko razem, mam tylko jedną myśl w głowie: to nie może się nie udać!

Premiera “Feud: Bette and Joan” już 5 marca tego roku!

Teksty, które musisz przeczytać:

Jessica Lange o swojej roli w serialu “Feud” i o patriarchacie w Hollywood

“Feud: Bette and Joan” to nowy serial, który w tym roku zadebiutował na telewizyjnym ekranie. Już w ten czwartek w telewizji FOX Polska o godzinie 22:00 obejrzymy finał produkcji Ryana Murphy’ego. W rolach głównych występują Susan Sarandon i Jessica Lange. Co serialowa Joan Crawford ma do opowiedzenia o swojej roli w produkcji i samym Hollywood?

Wywiad/Seriale 24.05.2017

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...