To już oficjalne! Woody Harrelson zagra w spin-offie o młodym Hanie Solo

Film 12.01.2017
To już oficjalne! Woody Harrelson zagra w spin-offie o młodym Hanie Solo

To już oficjalne! Woody Harrelson zagra w spin-offie o młodym Hanie Solo

Tak! Woody Harrelson dołączył do obsady filmu, który opowie o młodym Hanie Solo. W głównego bohatera spin-offa Star Wars wcieli się Alden Ehrenreich, znany z produkcji “Ave, Cezar!”. 

Na razie nie wiadomo w jaką dokładnie postać wcieli się Woody Harrelson, ale aktor udzielił mediom kilku wskazówek. Podobno jego bohater będzie kimś w rodzaju mentora samego Hana Solo, który – podobnie jak głowny bohater spin-offu – ma powiązania ze światkiem kryminalnym. Co jak co, ale Harrelson wydaje się mieć idealną aparycję i charakter sceniczny właśnie do takiej roli.

Alden Ehrenreich (kadr z filmu “Ave, Cezar!”)

W filmie obok Woody’ego Harrlesona i Aldena Ehrenreicha zobaczymy także Donalda Gloverajako młodego Lando Calrissiana i Emilię Clarke, której rola jeszcze nie jest znana.

Premiera filmu zapowiedziana została na maj 2018 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

5 odpowiedzi na “To już oficjalne! Woody Harrelson zagra w spin-offie o młodym Hanie Solo”

 1. Film o młodym Hanie Solo? eh… za 10-20 Gwiezdne Wojny będą kojarzone z jakąś tam serią słabych, średnio powiązanych ze sobą filmów, gdzie coś tam się w kosmosie dzieje…
  Na prawdę po ostatnich 2 filmach uważam, że tworzenie całego uniwersum oraz kolejnej trylogii zaszkodzi tylko marce – wizerunkowo oczywiście, bo co do tego, że na tym się zarobi raczej nikt nie ma wątpliwości.

  • Ale co jest średnio ze sobą powiązane? Na razie był tylko 1 spin off i abstrachując od tego czy był dobry czy nie to był bardzo ściśle powiązany z głównymi trylogiami.

   Film o Hanie Solo to też nie historia o jakiejś tam postaci z piątego planu tylko o jednej z głównych postaci uniwersum. Jeśli rzeczywiście powstanie film o Boba Fett to tylko zależy od tego jak będzie ona umiejscowiona w uniwersum. Jest to bardzo barwna postać i wnosząca ogromny wpływ na losy całego uniwersum.

   Całe Expanded Universe można oceniać różne ale ostatnie co można powiedzieć to, że zaszkodziło gwiezdnym wojnom. Nie wiem dlaczego nowe uniwersum miałoby zatem zaszkodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...