To już oficjalne! Woody Harrelson zagra w spin-offie o młodym Hanie Solo

Film 12.01.2017
To już oficjalne! Woody Harrelson zagra w spin-offie o młodym Hanie Solo

Tak! Woody Harrelson dołączył do obsady filmu, który opowie o młodym Hanie Solo. W głównego bohatera spin-offa Star Wars wcieli się Alden Ehrenreich, znany z produkcji “Ave, Cezar!”. 

Na razie nie wiadomo w jaką dokładnie postać wcieli się Woody Harrelson, ale aktor udzielił mediom kilku wskazówek. Podobno jego bohater będzie kimś w rodzaju mentora samego Hana Solo, który – podobnie jak głowny bohater spin-offu – ma powiązania ze światkiem kryminalnym. Co jak co, ale Harrelson wydaje się mieć idealną aparycję i charakter sceniczny właśnie do takiej roli.

Alden Ehrenreich (kadr z filmu “Ave, Cezar!”)

W filmie obok Woody’ego Harrlesona i Aldena Ehrenreicha zobaczymy także Donalda Gloverajako młodego Lando Calrissiana i Emilię Clarke, której rola jeszcze nie jest znana.

Premiera filmu zapowiedziana została na maj 2018 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najlepsze bitwy powietrzne w historii kina. Te filmy trzeba zobaczyć

Do kin wchodzą aż dwa filmy o legendarnym Dywizjonie 303, który brał udział w Bitwie o Anglię podczas II wojny światowej i pokazał światu siłę polskiej eskadry powietrznej. Z tej okazji przypomniałem sobie produkcje, w których można obejrzeć najlepsze sekwencje pojedynków w powietrzu w historii kina. Niewiele znam innych scen, które lepiej obrazowałyby potęgę obrazu … Continued

Top/Film 16.08.2018

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...