Pełen zwiastun animacji Auta 3 pokazuje, że dostaniemy historię Rocky’ego na kołach

Film 11.01.2017
Pełen zwiastun animacji Auta 3 pokazuje, że dostaniemy historię Rocky’ego na kołach

Teaser trailer animacji Auta 3 wywołał wiele kontrowersji. Teraz mamy okazję zobaczyć pełen zwiastun produkcji. Młodzi fani mogą być spokojni – główny bohater zostaje przy życiu.

Miliony młodych widzów zadrżało w obawie, że to już koniec bohatera Lightninga McQueena. Czerwony samochód wyścigowy zaliczył fatalnie wyglądający wypadek, a najmłodsi zaczęli się bać, że ich ulubiony pojazd nigdy nie wróci na tor wyścigowy.

Pełen zwiastun animacji Auta 3 pokazuje, że będzie zupełnie inaczej.

Wątkiem przewodnim trzeciej odsłony serii zostanie powrót dawnego mistrza na szczyt. Lightning McQueen będzie niczym Rocky. Samochód wyścigowy pozna siebie na nowo. Nabędzie nowe umiejętności, które pozwolą mu stanąć do walki z niepokonanym, bezbłędnym rywalem.

Auta 3 to w zasadzie Rocky na kółkach. Czyli Disney wybrał bezpieczny wariant. Zamiast nowego głównego bohatera i przekazania pałeczki dalej dostaniemy historię rekonwalescencji oraz radzenia sobie z przeciwnościami. Malutcy fani Lightninga na pewno odetchną z ulgą, ale sam czuję lekki niedosyt.

Szczerze mówiąc liczyłem, że producenci pokażą trochę więcej pazura. Nie zawsze ta najbezpieczniejsza opcja jest tą najlepszą.

Teksty, które musisz przeczytać:

Auta 3 to najlepsza część serii. Animacja nareszcie nie odstaje od pozostałych dzieł Piksara – recenzja

Pixar – studio odpowiedzialne za takie dzieła jak Gdzie jest Nemo, Odlot, Potwory i Spółka czy W głowie się nie mieści – zawsze traktowało serię Cars jako produkt drugiej kategorii. Taki stworzony z myślą o sprzedawaniu zabawek i nabijaniu zysków łatwym kosztem. To nareszcie się zmienia. Auta 3 są pierwszą naprawdę dobrą animacją z tej … Continued

Recenzje/Film 18.06.2017

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...