Są “Dziewczyny”, jest dobrze. Finałowy sezon zapowiada się wyśmienicie

Seriale 10.01.2017
Są “Dziewczyny”, jest dobrze. Finałowy sezon zapowiada się wyśmienicie

Kto czeka na finałowy sezon “Dziewczyn”? Oczywiście, że ja! Już 12 lutego tego roku obejrzymy pierwszy odcinek 6 serii serialu i dostaniemy pierwszą z dziesięciu odpowiedzi na pytanie, jak to wszystko się zakończy.

W ostatnim sezonie miało miejsce wiele przełomowych wydarzeń dla Hannah i jej przyjaciółek. Trudno stwierdzić, tak naprawdę, czy łączącą ich więź można nazwać jeszcze przyjaźnią; nie wszystkie pogodziły się ze zmianami, które nastąpiły. Hannah szuka dalej celu w swoim życiu, czuje się w pewien sposób wypalona z emocji. Shoshana również jest na zakręcie, a Marnie przeżywa największą miłość swojego życia, podobnie jak Jessa, która mocno namieszała w swoim życiu i w życiu swoich najbliższych.

Czy uda im się wszystko poukładać?

Czeka je na pewno skonfrontowanie się z rzeczywistością i odsunięcie uraz na bok, jeśli chcą żeby było tak jak dawniej. Choć.. czy jeszcze może?

O tym przekonamy się już za miesiąc. “Dziewczyny” będzie można oglądać w HBO i HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

9 rzeczy, których nauczyły nas Dziewczyny

Serial Girls dobiegł końca. Po pięciu latach przyszło nam się pożegnać z przyjaciółkami z Nowego Jorku, których przyjaźń została postawiona pod znakiem zapytania w miarę kolejnych sezonów. Dziewczyny się zmieniły i to właśnie te zmiany oraz zwroty akcji nauczyły je jak żyć. Nie tylko je, ale nas także. No, prawie nauczyły.

Felieton/Seriale 18.04.2017

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...